خبر

۷۱۰ تن میوه شب عید در خراسان‌جنوبی ذخیره‌سازی شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، وحید ضیائیان احمدی ظهر سه شنبه در ستاد تنظیم بازار خراسان‌جنوبی اظهارکرد: خراسان‌جنوبی از اولین استان‌هایی بود که سیب تنظیم بازار ویژه شب عید را به صورت کامل ذخیره سازی کرد.

مدیر تعاون روستایی خراسان‌جنوبی با اشاره به ذخیره سازی ۴۰۰ تن سیب قرمز و زرد در استان بیان کرد: ۲۳۲ تن در سردخانه بیرجند و همچنین ۱۶۱ تن در سردخانه فردوس ذخیره سازی شده است که به موقع توزیع خواهد شد.

ضیائیان احمدی افزود: از این میزان سیب حمل شده ۲۳۰ تن سیب زد و ۱۶۲ تن نیز سیب قرمز بوده است که کیفیت بسیار خوبی داشته است.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه ۳۱۰ تن پرتقال تامسون نیز به خراسان‌جنوبی حمل و ذخیره سازی شده است، گفت: از این میزان ۱۸۰ تن در سردخانه بیرجند و ۱۳۰ تن نیز در سردخانه شهرستان فردوس ذخیره سازی شده است.

مدیر تعاون روستایی خراسان‌جنوبی اظهارکرد: در مورد پرتقال والنسیا هنوز قرار داد توسط سازمان مرکزی منعقد نشده است ولی در صورت انعقاد قرار داد طبق تفاهمات ۹۰ تن پرتقال والنسیا را جذب و ذخیره سازی خواهیم کرد.

ضیائیان احمدی با تأکید بر گسترش فروش اینترنتی کالاهای اساسی یادآور شد: شهروندانی که از طریق سامانه پست کالای مورد نیاز را خریداری می‌کنند هیچ گونه هزینه حملی نباید پرداخت کنند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا