خبر

۲۵۰۰ هکتار به شهر همدان اضافه می‌شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتوابه گزارش خبرگزاری مهر، علی رضا قاسمی فرزاد ظهر امروز پنجشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه و ستاد اقتصاد مقاومتی استان اظهار داشت: اعتبارات اختصاص یافته برای طرح های اقتصاد مقاومتی با جدیت در حال پیگیری است.

وی با اشاره به اینکه از زحمات همه مشارکت کنندگان در طرح جامع شهری همدان تقدیر و تشکر می شود، گفت: بیش از 6 هزار ساعت کار کارشناسی برای بازنگری طرح جامع شهری همدان انجام شده است.

استاندار همدان با بیان اینکه پیش بینی می شود بیش از 2500 هکتار به شهر همدان اضافه شود، افزود: اطلاعات طرح های اقتصاد مقاومتی باید وارد سامانه شود.

قاسمی فرزاد گفت: امکانات و قابلیت های طرح آبرسانی شهر همدان ظرفیت پردازش بیش از 900 لیتر آب در ثانیه را دارد و در آینده به خط شهری اضافه می شود.

وی با اشاره به اینکه اکثر چاه های استیجاری از مدار خارج می شوند، گفت: با توجه به ذخایر موجود، با احتساب چاه های پدافندی و ظرفیت 900 لیتر بر ثانیه در تصفیه خانه المهاجیران، می توان گفت که وجود خواهد داشت. مشکل خاصی در بخش آب وجود ندارد.

استاندار همدان با بیان اینکه بیش از 1600 میلیارد تومان از سفر رئیس جمهور به استان وصول شده است، اظهار داشت: برنامه سه ساله توسعه استان به اتمام رسیده است.

وی ادامه داد: وحدت و انسجام خوبی در بین ارکان نظام در استان وجود دارد که باعث افتخار ما در عرصه ها و صحنه های مختلف شد.

قاسمی فرزاد با بیان اینکه مدیریت استان با تمام توان در خدمت مردم است، گفت: برنامه سه ساله توسعه استان تدوین شده و سال آینده رونمایی می شود.

وی افزود: اعتبارات تامین شده از سوی دستگاه های اجرایی منطقه در ارتباط با سفر رئیس جمهور به استانداری، توسط دستگاه های اجرایی ذیربط پیگیری می شود.

قاسمی فرزاد با اشاره به اینکه برای سفر رئیس جمهور به استان در سال آینده مبلغ زیادی دریافت می شود، گفت: بیش از 1600 میلیارد تومان از اعتبارات اختصاص یافته برای سفر رئیس جمهور به استان دریافت شده است.

وی گفت: تسریع در تخصیص اعتبارات پروژه های عمرانی برای جذب اعتبارات آتی ضروری است.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا