خبر

۱۸۰۰ تن میوه برای ذخیره‌سازی شب عید در همدان خریداری شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین فضلی پنجشنبه در جلسه‌ای جهت هماهنگی میوه شب عید استان همدان عنوان کرد: بالغ بر یک هزار و ۸۰۰ تن میوه برای پایان سال و شب عید استان همدان در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه این میزان شامل ۶۰۰ تن سیب و ۱۲۰۰ تن پرتقال که در حال حاضر مباشرین در استان‌های مبدا مستقر هستند، گفت: میوه مورد نیاز در حال حمل به استان همدان و انبار و سردخانه‌هایی است که از پیش تعیین شده است.

معاون توسعه بازرگانی و صنایع تبدیلی سازمان جهادکشاورزی استان همدان با بیان اینکه این میوه‌ها با قیمت مناسب خریداری شده‌اند، اظهار کرد: قیمت هنوز برای مصرف کننده مشخص نیست اما ۲۵ تا ۳۰ درصد زیر قیمت این اقلام در بازار به فروش خواهند رسید و در اختیار مصرف کننده قرار خواهد گرفت.

فضلی با اشاره به اینکه توزیع این اقلام از ۲۰ اسفند ماه شروع خواهد شد، خاطرنشان کرد: این اقلام به صورت خرید آنلاین و اینترنتی از طریق سامانه بازرگام و کالارسان من که یک سامانه بومی و لینک با سامانه بازرگام است، انجام می‌گیرد که در این روند خرید شهروندان درخواست داده شده و درب منزل تحویل داده می‌شود.

وی ادامه داد: علاوه بر میوه شب عید سایر اقلام چون گوشت منجمد و مرغ منجمد سیب زمینی پیاز و گوشت گرم و سایر اقلام مورد نیاز که در سامانه بارگزاری شده است و همشهریان می‌توانند موارد مورد نیاز خود را خریداری کنند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا