خبر

۱۳۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند/فوت ۱۸ نفر – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز شنبه ۳۰ بهمن ماه تا امروز اول اسفند ماه تعداد سه هزار و ۹۳ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد یک هزار و ۳۳۱ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۲۰۵ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در حال حاضر نیز یک هزار و ۲۰۹ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۱۷۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۲۵۸ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

کل موارد فوت شده ناشی از کرونا اعم از فوت قطعی و مشکوک به این بیماری طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۸ نفر بوده که ۱۶ نفر مبتلای قطعی و دو نفر مبتلای مشکوک بوده‌اند.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۳۸۶ هزار و ۸۸۷ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۶۸ هزار و ۸۷۰ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۷ هزار و ۶۷۸ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۲۱۲ نفر فوتی قطعی و ۶ هزار و ۴۵۹ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

۱۳۲ هزار و ۲۳۵ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا