خبر

یک عده در پرونده گل‌گهر قسر در رفتند/ در حق پرسپولیس کم لطفی شده است

خبرورزشی –

افشین پیروانی بعد از برتری پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: خدا را شکر بازی خوبی انجام دادیم، به هواداراتن تبریک می گویم و امیدوارم در آینده اتفاقات خوبی در آینده رقم بخورد.

وی از اظهار نظر در مورد دوری خودداری کرد و گفت: من بهتر است بیشتر در مورد مسائل فنی صحبت کنم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص تغییر و تحولات در فدراسیون فوتبال گفت: ما از نزدیک اطلاعی نداشتیم و نمی‌دانم چه شد تصمیم گرفتند جا به جایی صورت بگیرد. به عنوان نماینده پرسپولیس دلم می‌خواهد عدالت رعایت شود. فکر می‌کنم تا امروز در حق پرسپولیس کم لطفی شده است. کسانی که قول دادند  ما در ۳ ماه به آسیا برویم کجا هستند؟ یکی از عواملی که این فدراسیون مشکل داشت حذف پرسپولیس بود. منطقی نبود ما با این قدمت و سابقه حذف شویم. آقایانی که ۳ ماه وقت دادند آیا به موعد ۳ ماه رسیدیم یا خیر؟

پیروانی در خصوص اینکه اصولی ادعا کرده در مورد رای گل‌گهر سیرجان توصیه‌ای شده است، گفت: من هنوز هم می‌گویم رای می‌توانست غیر از این باشد.کسی که کارت صادر کرد  و کسی که بازیکن را آورد قسر در رفتند، تکلیف ایمیل‌ها چه شد؟ این مسائل باید تعیین تکلیف شود. بعد می گویند به پرسپولیس ارتباطی ندارد، ما مدعی قهرمانی هستیم و رقبای ما امتیاز گرفتند آیا حق نداریم اعتراض کنیم؟ اصلا چرا برای بازیکن کارت صادر کردند، چرا روابط بین‌الملل فدراسیون پاسخگو نیست؟Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا