خبر

یک اتفاق فوق العاده کم سابقه/ این همه لژیونر بدون تیم روی دست تیم ملی ایران! | جهان محتوا


با نگاهی به لیست اخیر تیم ملی ایران، مشخص می شود که از بین 31 بازیکن دعوت شده اسکوچیچ برای حضور در اردوی دوحه و برگزاری بازی تدارکاتی با الجزایر، ماموریت آینده این سه ملی پوش هنوز مشخص نیست و آنها هستند. جست و جوی بهترین تیم در بازار تابستانی آنها باشگاهی هستند تا بتوانند در سال منتهی به جام جهانی حضور خود را در فهرست تیم ملی تمدید کنند و در لیست نهایی اسکوچیچ برای جام جهانی قرار بگیرند. علاوه بر اینها نام کریم انصاری فرد که به دلیل مصدومیت در اردوی ملی حضور نداشت.

سعید عزت الله

عزت الله که با باشگاه ویل دانمارکی قرارداد داشت، فصل گذشته را زیر نظر آندره آ استراماچونی در تیم الغرافه قطر سپری کرد اما پس از پایان فصل، قطری ها به دنبال تمدید قرارداد این بازیکن ایرانی نبودند. هافبک که باعث شد عزت الله دوباره به تیم ملی دانمارک بازگردد. همچنین در موردی که وایل در غیاب عزت الله فرصت حضور در سطح اول فوتبال دانمارک را از دست داد و به رده پایین سقوط کرد.

هافبک دفاعی باتجربه تیم ملی ایران با توجه به سقوط فایل در انتظار پایان همکاری با این باشگاه دانمارکی است و در روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر بازگشت عزت الله به لیگ ایران مطرح شده است اما او همچنان در تلاش است تا انجام دهید. او حضور خود را در فوتبال اروپا حفظ می کند.. تا بتواند به عنوان لژیونر به خدمت ادامه دهد. سعید عزت الله هنوز نتوانسته با مدیران باشگاه ویل به توافق برسد و در صورت جدایی از این باشگاه دانمارکی از سرنوشت او اطلاعی در دست نیست.

امیرحسین حسین زاده

وینگر جوان تیم فناورانه استقلال علاقه دارد تا بازیکن این تیم شود. او فصلی رویایی را با آبی ها سپری کرد و توانست عملکرد فوق العاده ای از خود به نمایش بگذارد. درخشش او در جمع شاگردان فرهاد مجیدی باعث شد تا حسین زاده پیشنهاد حضور در فوتبال اروپا را ارسال کند و مدیران باشگاه چالاروای بلژیکی علاقه مند به جذب پدیده استقلال در فصل گذشته هستند.

حسین زاده همچنان یک فصل دیگر با استقلال آبی بوشان قرارداد دارد اما بند فسخ 250 هزار دلاری راه را برای جدایی او هموار می کند و مدیران باشگاه شارلوا در حال مذاکره با مدیران استقلال برای انتقال مبلغ تاییدیه این بازیکن جوان هستند. و اگر پول این انتقال را خاتمه دهد ظاهرا معلوم می شود که پدیده آبی ها فاصله زیادی با لژیونر شدن ندارند چرا که مالک ایرانی باشگاه شالاروی بلژیکی در روزهای اخیر از تلاش این باشگاه برای پایان دادن به انتقال امیرحسین حسین زاده صحبت کرده است.

اتفاقی باورنکردنی نادر/ این همه ارتش بدون تیم در دست تیم ملی ایران!

پیام مورد نیاز

او پس از جدایی از سپاهان به لیگ پرتغال رفت، فصل خوبی را در پورتیموننسه سپری نکرد، همیشه روی نیمکت تیمش دروازه بان بود و در مسابقاتی که شانس بازی برای تیمش را پیدا کرد، دور بود. . یکی از آماده سازی های همیشگی او و نتوانست عملکرد موفقی داشته باشد.. حضور یک تیم پرتغالی در ترکیب. او در حال حاضر با جلب نظر دراگان اسکوچیچ در رقابت با چهره هایی چون علیرضا پیرانوند، امیر عبدزاده و سیدحسین حسینی در تلاش است تا جایگاه مناسبی در تیم ملی پیدا کند و در جام جهانی موفق شود.

دروازه بان سابق طلایبوشان در آستانه بازگشت به لیگ ایران بود که خبرهایی از مذاکره او با فولادی ها به گوش می رسید اما در نهایت فولادی ها موفق به جذب او نشدند و به سراغ کریستوفر کنت رفتند تا پیام به لیگ برتر فوتبال برگردد. به وضوح بعید است فراسیم اخیرا پیشنهادی از باشگاه ماریتیمو که فصل گذشته در اختیار علی علیپور بود دریافت کرده و در حال بررسی پیشنهاد جدید خود است.

دروازه بان 26 ساله پورتیموننسه هنوز دو فصل دیگر با این باشگاه پرتغالی قرارداد دارد و با توجه به بند فسخ 10 میلیون یورویی اش به راه سختی نیاز دارد اما انتقال قرضی به ماریتیمو منتفی نیست. به نظر می رسد در روزهای آینده سرنوشت تغییر کند و سرنوشت نهایی او نیز مشخص شود.

اتفاقی باورنکردنی نادر/ این همه ارتش بدون تیم در دست تیم ملی ایران!

کریم انصاری فرد

کاپیتان باتجربه تیم ملی در روزهایی که شایعات حضور وی در عرصه ملی به گوش می رسد و برخی از احتمال حذف نام او از تیم ملی به دلیل عدم حمایت از دراگان اسکوچیچ در عرصه باشگاهی صحبت می کنند. با موافقت مدیران آئک یونان برای ادامه همکاری و گرفتن شماره 10 این باشگاه یونانی از کریم انصافاررد توضیح داد او در فصل آینده جایی در AAC ندارد.

انصاروردی که در روزهای اخیر نامش در اطراف تراکتورسازی و پرسپولیس مطرح شد، چشم به راه ادامه حضورش در فوتبال اروپاست و قصد بازگشت به لیگ ایران را ندارد و می خواهد به فوتبالش ادامه دهد. ابتدا منتظر می ماند تا همکاری رسمی با آئک آتن به پایان برسد و سپس تصمیم نهایی خود را برای آینده فوتبالی خود می گیرد. بهترین گلزن ایران در جام جهانی 2018 روسیه که به دلیل مصدومیت از ناحیه چشم در اردوی تیم ملی قطر در قطر حضور نداشت، امیدوار است بتواند در سومین جام جهانی دوران فوتبالش حضور پیدا کند و چهره ای تاثیرگذار در کارایی. برای تیم ملی از طریق درخشش در قطر.

اتفاقی باورنکردنی نادر/ این همه ارتش بدون تیم در دست تیم ملی ایران!منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا