خبر

یحیی گلر فیکس پرسپولیس را انتخاب کرد/ وعده مهم سرمربی پرسپولیس به یک دروازه بانخبرورزشی –

خبرورزشی- این تازه ترین صحبت های یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس است. حامد لک که بعد از دیدار تدارکاتی این تیم مقابل تیم المپیک و بعد از دریافت گل با داوود فنایی مربی گلرهای پرسپولیس جرو بحث کرده و پس از آن از سوی یحیی گل‌محمدی با تنبیه انضباطی مواجه شده بود، بالاخره بخشیده شد و به تمرینات این تیم بازگشت.

لک که در روزهای مغضوب بودن، تمرینات اختصاصی خود را دنبال می‌کرد، در ادامه با صحبت‌هایی که صورت گرفت به تمرینات گروهی این تیم بازگشت تا در رقابت برای حضور در ترکیب طی ۶ بازی باقی‌مانده قرار گیرد.

براساس اخبار واصله از تمرینات پرسپولیس، حامد لک بسیار با انگیزه و خوش روحیه تمرین می کند و نشان داده که آماده ایستادن درون دروازه پرسپولیس است. این درحالیست که برخلاف حامد لک، رقیبش احمد گوهری گل های بدی در دیدار دوستانه برابر نفت مسجد سلیمان خورد تا یحیی گل محمدی و البته داوود فنایی را حسابی به فکر فرو ببرد.

بازی با پیکان برای یحیی گل محمدی و پرسپولیسی ها بسیار مهم و حائز اهمیت است. کسب ۳ امتیاز این دیدار برای سرخپوشان تهرانی از نان شب هم واجب تر است و خود گل محمدی هم می داند در بازی با دوست صمیمی اش مجتبی حسینی نمی تواند ریسک کند.

حامد لک هم با تجربه تر از احمد گوهری است و هم در تمرینات اخیر تیمش نشان داده که بسیار آماده تر از رقیب خود است.

شماره ۸۱ پرسپولیس می تواند در دیدار حساس برابر پیکان بازگشتی رؤیایی به دروازه تیمش داشته باشد. حامد لک در صورت عملکرد مناسب در این دیدار و ۵ بازی بعدی حتی می تواند پرسپولیسی ها را از خرید دروازه بان ملی پوش و مطرح پشیمان کند!

به عبارتی بهتر عملکرد شماره ۸۱ پرسپولیس است که تعیین می کند این تیم بزرگ در نقل و انتقالات تابستانی دنبال خرید دروازه بان برود یا نه؟

شنیدیم کادرفنی پرسپولیس نیز به صورت غیر مستقیم این موضوع را با حامد لک درمیان گذاشته و برای بالا بردن روحیه این گلر مطرح به او اطمینان لازم را داده اند که در صورت درخشش برابر پیکان و بازی های باقی مانده می تواند درفصل آینده نیز شماره یک تیمش باشد!Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا