خبر

گمشده پرسپولیس از اروپا می آید؟/ امیدواری یحیی به جذب بازیکنی که پاسخ رد به استقلال داد! | جهان محتوادر شرایطی که روند جذب کاسیانو هنوز به نتیجه نهایی نرسیده و احتمال منتفی شدن حضور این مهاجم در پرسپولیس وجود دارد، مدیران باشگاه به دنبال مهاجمی هستند که بتواند نیاز خط حمله را برای این امر برطرف کند. تیم به درخواست یحیی گل محمدی. باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب کریم انصاری فرد، تک گل تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه است. مهاجم اردبیلی سابق پرسپولیس که مدت هاست خارج از ایران فوتبال بازی می کند و حالا بازیکن آزاد محسوب می شود. آزادی کریم پرسپولیس او را به این حرکت امیدوار کرد و برای قبول پیشنهاد قرمزها به موقعیت خود ادامه داد.
تلاش باشگاه پرسپولیس برای این انتقال و مذاکرات از 3 روز پیش آغاز شد اما انصارورد پاسخگوی تماس های تلفنی مدیران باشگاه نبود. در مورد انصاری فرد گفته می شود در شرایط فعلی تمایلی به بازگشت به لیگ ایران ندارد و در فوتبال اروپا و تیم دیگری در یونان به بازی ادامه خواهد داد. با این حال پرسپولیسی ها در تلاش هستند تا با این بازیکن ارتباط برقرار کنند اما حالا مشکل ارتباط با کریم را دارند. جالب اینجاست که چندی پیش باشگاه استقلال نامه ای به این بازیکن برای جذب هواداران انفرادی ارسال کرد اما کریم به پیشنهاد آنها پاسخ منفی داد و گفت به دلیل سابقه حضورش در پرسپولیس حاضر به پوشیدن پیراهن استقلال نیست.
و سایت یونانی نوا اسپورت روز گذشته در گزارشی اشاره کرد که انصاری فرد علیرغم دریافت چندین پیشنهاد از باشگاه های ایرانی از جمله باشگاه پرسپولیس، تمایلی به بازگشت به کشورش ندارد. این مهاجم آاک به دنبال تیمی برای بازی در اروپا یا خود یونان است. نوا اسپورت در حالی این گزارش را منتشر کرد که انصارورد مدت هاست می گوید به دلیل شرایط خانواده اش نمی تواند به ایران بازگردد. همسر او یونانی است و کریم ترجیح داد فوتبال اروپا را ترک نکند.
با این حال انصاری فرد اکنون جایگاه ویژه ای دارد. او جایگاهش را در تیم ملی از دست داد و 4 ماه مانده به شروع جام جهانی شاید بازگشت به لیگ ایران و پوشیدن پیراهن پرسپولیس شرایط این بازیکن را تغییر دهد. باید دید پس از قبول پیشنهاد پرسپولیس چه تصمیمی برای آینده خود خواهد گرفت.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا