خبر

گزارش لحظه به لحظه/ نساجی

خبرورزشی –

از هفته بیستم لیگ برتر، نساجی و استقلال در استادیم امام رضا(ع) مشهد به مصاف یکدیگر رفتند.

ترکیب نساجی:

علیرضا حقیقی، سعید غلامعلی بیگی، امیرمهدی جانملکی، رضا جعفری، ایوب کلانتری، حامد شیری، متین کریم زاده، مرتضی منصوری، اکبر صادقی، مسعود شجاعی و کریم اسلامی

ترکیب استقلال:

سید حسین حسینی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، عارف غلامی، زبیر نیک نفس، مهدی مهدی‌پور، صالح حردانی، جعفر سلمانی، امیرحسین حسین‌زاده، کوین یامگا و رودی ژستد

نیمه اول:

دقیقه یک: نساجی در همان ثانیه های ابتدایی بازی یک موقعیت بسیار خوب داشت. شوت جعفری پس از برخورد به مدافعین استقلال به شکل خطرناکی راهی کرنر شد.

دقیقه ۵: ارسال محمد دانشگر به روی دروازه با ضربه سر رودی ژستد همراه شد که پس از عکس العمل دیدنی حقیقی، توپ به تیر افقی دروازه برخورد کرد و در برگشت و در مقابل دروازه خالی، به حسین زاده رسید ولی ضربه او به مدافع نساجی برخورد کرد و برگشت داده شد.

دقیقه ۶: شوت زبیر نیک نفس خوب نبود اما پس از کمانه کردن توپ، در موقعیت بسیار خوبی به جعفر سلمانی رسید که شوت این بازیکن نیز به تیر عمودی دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه ۱۵: یک ضربه کاشته برای نساجی به دست آمد که شیری به شکل یک ضرب و با شوتی محکم و پرسرعت دروازه استقلال را تهدید کرد که با واکنش خوب حسینی، این توپ راهی کرنر شد.

دقیقه ۱۷: این بار ایوب کلانتری با یک شوت راه دور دروازه صدرنشین لیگ را تهدید کرد. این بازیکن پس از دریافت پاس شجاعی، با شوتی محکم دروازه حسینی را تهدید کرد که شوت این بازیکن به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۱: روی یک کار خوب تیمی، رضا جعفری با عبور از پشت مدافعین استقلال صاحب موقعیت شد که شوت بغل پای این بازیکن پس از برخورد به پای روزبه چشمی، به شکل خطرناکی از کنار دروازه راهی کرنر شد.

دقیقه ۲۴: نفوذ بسیار خوب دانشگر از سمت راست با ارسال زمینی این بازیکن همراه بود. توپ او از حسین زاده عبور کرد و توسط مدافع نساجی ناقص دفع شد و توپ در موقعیت بسیار خوبی مقابل ژستد قرار گرفت که ضربه بسیار بد این بازیکن با اختلاف به بیرون رفت.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا