خبر

گزارش لحظه به لحظه؛ نساجی ۰خبرورزشی –

بالاخره رقابت های جام حذفی فوتبال کشور به ایستگاه پایانی خود رسید و دو تیم آلومینیوم اراک و نساجی قائمشهر در استادیوم آزادی برای تصاحب جام قهرمانی به مصاف هم می روند. دو تیمی که کمتر کسی انتظار داشت پای به دیدار پایانی بگذارند اما این اتفاق رخ داد و حالا هر دو تیم برای کسب بزرگترین افتخار باشگاه خود به دنبال پیروزی در این مسابقه حساس هستند.

نساجی که در مرحله یک چهارم نهایی توانست استقلال را در ورزشگاه آزادی شکست دهد، بازی مرحله نیمه نهایی خود برابر مس کرمان را نیز در این استادیوم برگزار کرد و حالا برای سومین مسابقه متوالی نیز در آزادی به مصاف حریف خود می رود. ساکت الهامی که دو سال پیش توانست با تراکتور جام قهرمانی را از آن خود کند، امروز در پی تاریخ‌سازی با تیم شهر خسته است و به دنبال دومین قهرمانی این پیکارها به عنوان سرمربی است.

در سمت مقابل نیز آلومینیوم پس از حضور سیدمهدی رحمتی بر روی نیمکت این تیم توانسته است نتایج قابل قبولی را کسب کند و آنها نیز در دور یک چهارم نهایی پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی شکست داده و با غلبه بر خلیج فارس ماهشهر راهی دیدار فینال شده اند. سیدمهدی رحمتی که ۳ بار به عنوان بازیکن قهرمان این پیکارها شده، در پی افتخار دیگری در رقابت های جام حذفی است.

نکته عجیب اینکه قبل از شروع مسابقه شاهد درگیری هایی میان اعضای کادرفنی هر دو تیم بودیم. قبل از آن هم مهدی رحمتی به دلیل بسته بودن در رختکن آلومینیوم برسر صادق درودگر فریاد می کشید.

ترکیب دو تیم:

نساجی: علیرضا حقیقی، سعید غلامعلی بیگی، حامد شیری، شاهین طاهرخانی، ایوب کلانتری، مهرداد عبدی، مسعود شجاعی، حسن نجفی، مرتضی منصوری، رضا جعفری، عبدالکریم اسلامی

آلومینیوم: حسین پورحمیدی، وحید محمدزاده، رامتین سلیمان‌زاده، مصطفی احمدی، علیرضا نقی‌زاده، محمد علی نژاد، محمد آزادی، محمود قائد رحمتی، میلاد فخر الدینی، پوریا اریاکیا و اسماعیل شریفات

گزارش دقایق مهم بازی:

۰۲: ارسال از راست کلانتری با ضربه سر ضعیف بازیکنان نساجی همراه شد و پورحمیدی توپ را در اختیار گرفت.

۰۴: توپ گیری اراکی ها روی اشتباه مدافعین نساجی می رفت خطرساز شود که شیری توپ را پس گرفت و موقعیت آلومینیوم از دست رفت.

۰۵: شوت زمینی قائدرحمتی‌ را حقیقی به خوبی جمع کرد.

۲۱: پاس خوب شریفات به آزادی و شوت این بازیکن به تیر دروازه نساجی برخورد کرد و الهامی و تیمش خوش شانس بودند که توپ وارد دروازه نشد.

۲۵: شوت محکم قائدرحمتی از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت.

۳۰: ضربه کاشته تماشایی محمدرضا آزادی را حقیقی به خوبی دفع کرد.

۳۹: روی اشتباه حقیقی موقعیت خوبی برای آزادی ایجاد شد اما شوت این بازیکن وارد دروازه نساجی نشد.

۵۱: نفوذ فخرالدینی به قلب دفاع نساجی که ارسال این بازیکن را مدافعین تیم الهامی دور کردند و خطر دفع شد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا