خبر

کی‌روش اعتقادی به ملی‌پوش استقلال ندارد وگرنه او را بازی می‌داد/ سرمربی تیم ملی بداند این موضوع برای مردم قابل هضم نیست | جهان محتواعبدالله فیسه درباره شرایط تیم ملی در اردوی اتریش و بازی دوستانه با اروگوئه و سنگال گفت: بازی های تیم ملی نسبت به قبل که آقای کی روش سرمربی بود بسیار متفاوت است. یا تصوراتش برای بازی در تیم ملی تغییر کرد یا دیدگاهش تغییر کرد. یعنی مدتی از بازیکنان فاصله گرفت و با درک بهتری به این نتیجه رسید که در بازی هجومی هم می توانیم کار مثبتی انجام دهیم. به همین دلیل در آن دو بازی، آن لاک دفاعی را که قبلا بودیم وارد نکردیم و 10 بازیکن در زمین ما ماندند. حمله کردیم و موقعیت هایی داشتیم و بازی ما مقابل سنگال و اروگوئه بسیار خوب و امیدوارکننده برای جام جهانی بود.

وی در خصوص خط حمله ایران با کریم انصاری فرد، مهدی طارمی و سردار آزمون گفت: با این نگاهی که آقای کی روش دارد هر سه می توانند بازی کنند. یا اگر دو نفر در زمین و یک نفر روی نیمکت باشند. هم طارمی و هم سردار هر چه به هدف حریف نزدیک شوند می توانند موثر باشند. اما نظم را با داشته هایمان تعریف می کنیم. یعنی نظر آقای کی روش باید به گونه ای باشد که از هر دو نفر استفاده شود. یعنی یکی بیرون و دیگری داخل زمین نباشد. برای این دو نفر ذخیره کافی داریم و اگر در زمین باشند به نفع تیم ملی است.

فیسی درباره عملکرد صادق محرم در تیم ملی گفت: فکر می کنم مربی شناخت کافی از رامین رضاییان دارد اما آزمون خوبی برای صادق محرم بود. او در حمله و دفاع بازیکن خوبی از خود نشان داد. فکر می کنم آقای کی روش به حردانی که از آن استفاده نکرده اعتقادی ندارد و فکر می کنم این به ایده های او برمی گردد که برای ما قابل احترام است.

کارشناس فوتبال ایران درباره عملکرد سیدحسین حسینی مقابل سنگال نیز گفت: هر چهار دروازه بان تیم ملی می توانند نقشی ساختگی داشته باشند. او در این دیدار مهم آقای کیروش حسینی را انتخاب کرد که واقعا خوب بود. می توان گفت امیدوار کننده بود. در کل هر چهار دروازه بان رقبای خوبی برای یکدیگر هستند.

سرمربی سابق سپاهان درباره نقش حجسفی در تیم ملی بیان کرد: حجسفی بازیکن من بود و می دانم شخصیتی دارد که می تواند روی بازیکنان تاثیر مثبت بگذارد. او تجربه خوبی دارد و مطمئنم بازیکنان می توانند روی او حساب کنند و کاپیتان خوبی برای تیم ملی است. بازیکنان به خوبی او را دوست دارند و به او احترام می گذارند. امیدوارم او کاپیتان خوبی برای تیم ملی باشد.

وایسی شانس ایران برای صعود از گروهش در جام جهانی را بالا دانست و گفت: با این همه بازیکن و این همه بازیکن درجه یک که در کشورهای مختلف بازی می کنند، اگر نتوانیم از مرحله اول صعود کنیم یعنی ما هیچ کاری انجام نداده‌ام…” آسان نیست. مردم دوباره سوم و چهارم شدن را هضم کردند. اگر با آقای کی روش و این بازیکنان پیشرفت نکنیم اصلا نیازی به تغییر نیست و با همان تیم قبلی به قطر می رویم. قطعا خود بازیکنان به این نتیجه رسیدند که می توانند در جام جهانی موفق باشند.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا