خبر

کنایه عجیب سرباز استقلال به پرسپولیس/ همه به آنها کمک می‌کنند! – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در آخرین دیدار از هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۹ امروز چهارشنبه به مصاف فجر سپاسی شیراز رفته است.

این بازی برای استقلال که صدرنشین لیگ است، بیش از هرچیزی تحت تاثیر وضعیت خدمت سربازی سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند قرار گرفت؛ دو بازیکنی که مشمول خدمت سربازی شده‌اند و در آستانه این بازی، مجوز همراهی استقلال را از دست دادند.

گفته می‌شود یزدانی و مرادمند باید امروز خود را به نظام وظیفه معرفی می‌کردند، اما یزدانی پیش از شروع بازی استقلال به ورزشگاه آزادی رفت و در رختکن استقلال، بازیکنان آبی پوش را برای حضور در زمین و بازی با فجر بدرقه کرد.

زمانی که بازیکنان استقلال برای ورود به زمین در رختکن حلقه اتحاد زده بودند، فرهاد مجیدی از سیاوش یزدانی درخواست کرد برای بازیکنان صحبت کند.

یزدانی هم با اشاره به شرایط این روزهای استقلال، بدون آنکه نامی از پرسپولیس بر زبان بیاورد، گفت: ما خیلی تنها و تحت فشاریم. همه دارند آنها را (پرسپولیس) کمک می‌کنند.

وی افزود: باید حرفمان را در زمین بزنیم. دوست داریم بچه‌ها با تمام وجود بازی کنند و سه امتیاز را بگیرند. این سه امتیاز خیلی مهم است. امیدوارم مثل همیشه موفق باشید.

بازیکنان استقلال هم بعد از صحبت‌های کوتاه یزدانی، او را تشویق کردند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا