خبر

کنایه سنگین به کی‌روش و واکنش به انتخاب قلعه‌نویی/ شش‌تایی شدن کره جنوبی را تکرار کرد اما برعکسش!/ حساب بردن بازیکنان از او؟ بازیکنمان داشت گردن او را می‌شکست! | جهان محتوا


مهمت ملخان در آستانه بازی تیم ملی مقابل روسیه به برخی از مهم ترین مسائل کشور و فوتبال پرداخت و سال 1401 را سال خوبی برای مردم ندانست و گفت: ما آن را از دست دادیم اما یک چیزی. باید برای این افراد انجام شود.» برای من هم سال خوبی نبود. البته معتقدم همه چیز دست ماست و روزها و ماه ها و سال ها را ما می سازیم.

وی افزود: مسئولان ما در سال های اخیر خوب کار نکرده اند و نتیجه آن مشکلات امروز بود. من بارها گفته ام که هیچ کشوری به تنهایی نمی تواند دوام بیاورد. اکنون در پایان سال روابط ما با عربستان بهبود یافته و امیدوارم همین روند ادامه داشته باشد. ما فقط می دانیم که چگونه از تاریخ 2500 ساله خود بسازیم، اما به اندازه برخی از کشورهای 200 یا 300 ساله پیشرفت نکرده ایم!

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال اضافه کرد: این روزها رابطه ما با عربستان بهتر شده و با بحرین نیز بهتر خواهد شد. باید زودتر این راه را می رفتیم. وقتی ما عضو سازمان ملل هستیم، نمی توانیم کشور دیگری را بپذیریم که در همان سازمان هم عضویت داشته باشد.

وی افزود: نباید به دنبال تنها زیستن در دنیا باشیم. وقتی شرایط اقتصادی مردمی را می بینم که نمی توانند آجیل بخرند و در شب کریسمس روی میزشان بگذارند، گریه ام می گیرد، اما کاری از دستم برنمی آید.

ملیخان با اشاره به برگزاری جام جهانی در قطر افزود: همه دنیا دیدند که کشور کوچکی به نام قطر چه جام جهانی شگفت انگیزی را برپا کرده بود. افرادی که این کشور را اداره می کنند از ایده های دیگران استفاده کردند و این بهشت ​​را ساختند. وقتی می بینیم که آنها می توانند و ما نمی توانیم، ما را آزار می دهد.

او در همین زمینه درباره کی روش و عملکرد سال گذشته اش گفت: یک سوال از کی روش بپرسید. مردم همه فیلم هایی را که ما ارائه کرده ایم دیده اند. ما با مردم تماس گرفته‌ایم و همه فیلم‌هایمان منتشر شده است. آمد و آن حماسه (!) را در برابر انگلیس خلق کرد. تیم ملی با باندی 6 گل به کره جنوبی زد و ایشان هم آمد و آن شش گل را تکرار کرد. طرف مقابل گفتند این مربی فوتبال ایران را مثل کف دستش می شناسد اما دیدیم بعد از باخت به انگلیس در بازی دوم 5 یا 6 تغییر در ترکیب تیم ایجاد کرد. یعنی اصلا فوتبال ما را نمی شناخت. بهتر است از 9 دستیار خارجی او و پول هایی که گرفتند و رفتند صحبت نکنیم. از همه بدتر اینکه رسانه ها بعد از جام جهانی حتی یک خط هم از او نپرسیدند و جوابی هم نخواستند. البته کسی جواب نمیده همان رسانه ای که پدرم را کشت!

ملیخان درباره انتخاب سرمربی جدید تیم ملی گفت: اجازه بدهید در مورد سرمربی جدید صحبت نکنم. البته من همیشه از مربی ایرانی حمایت کرده ام اما یکی از مشکلات امروز ما در فوتبال ملی این است که هیچکس به هیچکس پاسخگو نیست. شما در جام جهانی دیده اید که همه می گویند بازیکنان به او وابسته هستند و چگونه رفتار می کند. بعد از گل زدن تیم ملی به ولز، کریم انصاری فرد (احتمالا منظور مایلی کن سردار آزمون) گردن کیرو می شکند!

میلیخن تاکید کرد: من سرمربی جدید تیم ملی را جایگزین نمی کنم و به دنبال این حرف ها نیستم. من عاشق تیم ملی کشورم هستم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم اما آنها کار بسیار سختی در پیش دارند.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا