خبر

کنایه سرمربی سابق پرسپولیس به برخی پیشکسوتان

خبرورزشی –

نشست هم‌اندیشی پیشکسوتان و مسئولان باشگاه پرسپولیس از ساعت ۱۱:۳۰ امروز  در هتل آزادی برگزار شد.

* حسین کلانی در زمان ورود به سالن سعی کرد بابت صحبت‌هایی که اوایل انتخاب درویش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس علیه وی مطرح کرده بود از وی دلجویی کند.

* پس از صحبت‌های ابتدایی مجری مراسم، کلیپی از تاریخچه باشگاه پرسپولیس پخش شد. در بخش ابتدایی این کلیپ تصاویری مربوط به برتری تاریخی شش بر صفر سرخ‌پوشان مقابل استقلال در دربی سال ۵۲ پخش شد که باعث رضایت پیشکسوتان حاضر در جلسه شد. 

* پس از پخش این کلیپ حسین قربان زاده، رییس سازمان خصوصی سازی و رضا درویش، برخی از پیشکسوتان پرسپولیس مثل محمد پنجعلی، حمید درخشان، حسین کلانی و محمد مهدی فروردین و محمدرضا طالقانی هم نکاتی را درباره بحث خصوصی سازی مطرح کردند.

* محمدرضا طالقانی، رییس سابق فدراسیون کشتی هم جزو سخنرانان مراسم بود. او در بخشی از صحبت‌هایش اعلام کرد باشگاه پاریس سن ژرمن در یک روز پول خرید مسی را با فروش پیراهن وی درآورد اما تمام ورزش ما که مثل پرسپولیس و استقلال و فوتبال است چنین مشکلاتی دارند.

*علی پروین در زمان ورود به سالن در صندلی های بخش جلویی و در کنار مسئولان باشگاه و سازمان خصوصی سازی نشست اما پس از دقایقی با درخواست پیشکسوتان دهه ۶۰ دقایقی در جمع آنها حاضر و با این نفرات هم کلام شد.

* حمید درخشان هم کنایه‌هایی به برخی پیشکسوتان حاضر در جمع انداخت و گفت تعدادی از پیشکسوتانی با سابقه یک دهه حضور در این باشگاه را کسی نمی‌شناسد ولی برخی نفرات با ۳-۲ سال بازی در این تیم پیشکسوت پرسپولیس شده‌اند.

* علی پروین در گفت و گو با رسانه ها اعلام کرد یکی از رفیقانش به او گفته بود این نشست از هتل هما برگزار می‌شود. به همین دلیل به اشتباه به آن محل رفته بود. همچنین پروین اعلام کرد به دلیل بدهی داشتن پرسپولیس با خصوصی سازی مخالف است و به همین دلیل برای سخنرانی روی سن نرفت.

* ابراهیم شکوری و مهدی نبی که سابقه دبیرکلی فدراسیون فوتبال را دارند لحظاتی خصوصی درباره وضعیت فدراسیون صحبت کردند.

* حسین قربان‌زاده، رییس سازمان خصوصی سازی به همراه رضا درویش،علی پروین، محمود خوردبین،  حسین کلانی، هادی طاووسی، محمد صادقی، محمد پنجعلی، ناصر ابراهیمی، حمید درخشان، مهدی نبی، افشین پیروانی، محسن خلیلی، سپهر حیدری، ابراهیم شکوری، جواد منافی، محمدرضا مهدوی، رحیم یوسفی، بهزاد داداش زاده، بهروز سلطانی، محمد مهدی فروردین(رییس کمیسیون ورزش مجلس شورای اسلامی) مجید پوراحمدی(عضو هیات مدیره پرسپولیس) محمد محمدی، مهدی اربابی، محمدرضا طالقانی هوشنگ نصیرزاده، بهزاد داداش زاده، عباس کارگر، وحید قلیچ، ناصر نورایی، ابراهیم شکوری، نیما نکیسا، علی عطایی، هوشنگ نصیرزاده، مرتضی فنونی زاده و … از حاضران در جلسه بودند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا