خبر

کشف قتل و دستگیری قاتل در همدان


به گزارش بخش حوادث سایت خبرمهم، رئیس پلیس آگاهی استان همدان از کشف قتل عمد یک زن و دستگیری قاتل در کمتر از ۴۸ ساعت خبر داد.

سرهنگ علی اسدبیگی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی، یک فقره فوت مشکوک خانمی حدوداً ۴۰ ساله در همدان در اسرع وقت توسط مأموران پلیس آگاهی مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: کارشناسان و کارآگاهان در منزل فرد متوفی حاضر شدند و مشاهده کردند که وی از ناحیه پاها، دست‌ها، صورت و گردن دارای آثار ضرب و شتم و کبودی می‌باشد.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان در ادامه تشریح کرد: جسد جهت تعیین علت تامه مرگ به پزشکی قانونی همدان منتقل که طبق جوابیه پزشکی قانونی علت تامه مرگ، فشار بر عناصر حیاتی گردن (خفگی) اعلام شد که با توجه حساسیت موضوع، مراتب در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات میدانی و اقدامات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی در کمتر از ۴۸ ساعت موفق به شناسایی قاتل که برادر مرحومه بود، شدند.

سرهنگ علی اسدبیگی خاطرنشان کرد: در ادامه این روند، در اقدامی غافلگیرانه نامبرده دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت داده شد و در تحقیقات اولیه وی منکر هرگونه درگیری با خواهرش بود که پس از مواجه شدن با اسناد و مدارک موجود، لب به اعتراف گشود./فراروSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا