آموزشی

کتاب الکترونیکی 12 اشتباه بازاریابی محتوا


قبول دارید که انتخاب‌های اشتباه ما باعث شدند جایی که الان هستیم قرار بگیریم؟! قبول دارید که اگر این اشتباهات را نداشتیم هرگز در این نقطه نبودیم که بتوانیم بفهمیم چه کاری غلط بوده و چه کاری درست؟ قبول دارید که اگر این موضوع را نمی‌فهمیدیم ممکن بود اشتباهات بزرگتری را مرتکب شویم؟ اگر قبول دارید باید بگویم که اشتباه می‌کنید! این اشتباهات شما نبودند که شما را به درک امروزتان رسانده‌اند، بلکه درسی بوده که شما از اشتباهاتتان گرفتید. احتمالاً یادتان نیست که چگونه راه رفتن را یاد گرفتید، اما به شما گفته‌اند بارها زمین خوردید و با زمین خوردن یاد گرفتید که چگونه روی دو پا راه بروید. اما شما با زمین خوردن راه رفتن را یاد نگرفتید، بلکه با درس گرفتن از هر بار زمین خوردن یاد گرفتید که چگونه مرتکب آن اشتباه نشوید و بتوانید راه بروید!

بله فهمیدن اینکه چه کاری اشتباه بوده که در گذشته انجام دادیم کار ساده‌ای نیست و طبیعتاً هم برای موفق شدن لازم و ضروریه اما کافی نیست! این که من بدانم نباید فلان کار را انجام می‌دادم مهم است خیلی مهم! اما همیشه در زندگی با تصمیمات 0 و 1 رو به رو نیستیم؛ همیشه قرار نیست از تصمیماتی که بین بودن یا نبودن، گفتن یا نگفتن و انجام دادن یا ندادن گرفتیم، درس بگیریم زیرا در واقعیت همه چیز پیچیده‌تره! در واقعیت شما با سؤالاتی مثل پس چه باید می‌گفتم یا پس باید چه کاری انجام می‌دادم و… مواجهید؛ بنابراین صرفاً دانستن اشتباهات تجربه پیشین، شما را به موفقیت نمی‌رساند، بلکه تحلیل آن اشتباه و شناخت راه درست است که اهمیت دارد. درسته که می‌گویند اشتباه نکردن بزرگ‌ترین اشتباه ممکنه، اما اجازه دهید ما بگوییم تحلیل نکردن اشتباه گذشته و یاد نگرفتن درس‌های جدید از آنها احمقانه‌ترین کار ممکنه! به جای حسرت خوردن و افسوس گذشته به فکر درس‌هایی باشید که می‌توانید از هر تصمیم و انتخاب اشتباه بگیرید. به این فکر کنید که چطور می‌شود از هر بار زمین خوردن از زندگی گرفته تا کسب‌وکار درس بگیریم و بتوانیم محکم‌تر روی دو پا راه برویم!

نگران نباشید کمکتان خواهیم کرد! شاید نتوانیم همه اشتباهاتی که مردم در زندگی کرده‌اند را جمع کنیم، تحلیل کنیم و با توجه به آن به شما بگوییم چطور باید زندگی کنید! اما می‌توانیم در بازاریابی محتوا راهنماییتان کنیم! می‌دانید چرا؟!…Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا