خبر

کامبک لیورپول با گل‌های زیبا/ برتری قرمز و آبی لندن


خبرورزشی –

در هفته بیست‌وششم لیگ برتر انگلیس، تیم‌های لیورپول، چلسی و آرسنال مقابل رقبا به ۳ امتیاز دست پیدا کردند.

لیورپول در ورزشگاه آنفیلد به مصاف نوریچ رفت و این تیم را با نتیجه ۳-۱ شکست داد. نوریچ با گلزنی راشیتسا در دقیقه ۴۸ پیش افتاد اما در ادامه مانه در دقیقه ۶۴، محمد صلاح دقیقه ۶۷ و دیاس در دقیقه ۸۱ برای لیورپول گلزنی کردند تا این تیم ۳ امتیاز بازی خانگی را از آن خود کند. لیورپول با هفدهمین پیروزی فصل خود ۵۷ امتیازی شد و جایگاهش را در رده دوم جدول مستحکم کرد. فاصله شاگردان کلوپ با منچسترسیتی صدرنشین اکنون ۶ امتیاز است.

چلسی هم امشب در خانه کریستال پالاس به میدان رفت و میزبان خود را با تک گل دقیقه ۸۹ زیاش شکست داد. آبی‌پوشان لندن به لطف این گل دیرهنگام، چهاردهمین پیروزی فصل‌شان را کسب کردند و با ۵۰ امتیاز جایگاه‌شان را در رده سوم جدول تثبیت کردند.

کامبک لیورپول با گل‌های زیبا/ برتری قرمز و آبی لندن

آرسنال که در ورزشگاه امارات به مصاف تیم برنتفورد رفته بود، میهمان خود را با نتیجه ۲-۱ شکست دادند. اسمیت‌راو در دقیقه ۴۸ و ساکا در دقیقه ۷۹ گل‌های این بازی را برای توپچی‌ها به ثمر رساندند. نورگارد هم در دقیقه پنجم وقت‌های تلف شده نیمه دوم، تنها گل برنتفورد را زد. آرسنال با این نتیجه سیزدهمین پیروزی‌اش را کسب کرد و ۴۲ امتیازی شد اما همچنان تیم ششم جدول است. برنتفورد هم که چهاردهمین باختش را تجربه کرد با ۲۴ امتیاز در رده چهاردهم جدول است.

سامان قدوس در دقیقه ۸۴ این بازی برای برنتفورد به میدان رفت.

کامبک لیورپول با گل‌های زیبا/ برتری قرمز و آبی لندنSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا