خبر

کارشناس مسئول امور مبلغان جامعه الزهرا: بیش از ۲ هزار مبلغه به مناطق مختلف کشور اعزام شدند | جهان محتوا


شفقنا- کارشناس مسئول امور مبلغان و همکاری های مبلغان جامعه زهرا(س) گفت: بیش از دو هزار مبلغ از هیئت زهرا(س) به مناطق مختلف کشور اعزام شدند.

به گزارش شفقنا، خانم رادیا مرادی با اشاره به فعالیت های اداره کل تبلیغات در زمینه جذب، ارزیابی و تشکیل پرونده برای طلاب علاقه مند به تبلیغ، ارتباط، اعزام و همکاری با مبلغین گفت: بیش از 800 مبلغ. موارد در این بخش مورد ارزیابی قرار گرفته است، زیرا مبلغان امین پس از ارزیابی در این بخش ارائه می شوند.

وی تصریح کرد: اداره کل تبلیغات از تمام توان و توان خود برای معرفی مبلغان و زمینه سازی تبلیغ و در عین حال همکاری با کانون های تبلیغی استفاده می کند.

وی تصریح کرد: امسال تاکنون بیش از 2000 کمک به مناسبت های مختلف از جمله ماه مبارک رمضان، مدارس امین، هفته مجمع، اجلاس فرمانداری ها، ایام اوقات فراغت تابستان، ایام محرم، صفر و … انجام شده است. و اربعین حسینی. هفته راهپیمایی دانشجویی و برنامه های مختلف ارسال شد.

وی افزود: 3 مبلغ بین المللی در سال جاری به مراکز و سازمان های استان قم و 7 مبلغ بین المللی به شهرهای مختلف کشور از جمله شاهرود، گرمسار، شهریار، اراک، بروجرد و شهرکرد اعزام شدند.

وی افزود: در هفته بسیج دانش آموزی 5 ماموریت بین المللی به 15 مدرسه قم اعزام شد که با توجه به تلقین دشمن به مدارس و جامعه بسیار موثر بود.

وی در ادامه به اجرای طرح های مختلف در نیمه اول سال جاری اشاره کرد و گفت: طرح ملی «خداوند بهشت ​​ها» به منظور تبیین جایگاه مادران و ایجاد و تقویت انگیزه داشتن آنها توسط مبلغان اجرا شد. . کودکان به صورت مجازی، گروهی و حضوری.

وی افزود: ارسال مطالب و سخنرانی های کوتاه برای مبلغان برای تبلیغات حضوری، حضور طلاب مبلغ در غرفه کودک در جشنواره مادرانه و اجرای برنامه (هر روز 5 نفر) به مدت یک هفته و تبلیغ 15 نفر گروه های 10 نفره در پارک ها و بوستان های محله ای که در آن زندگی می کنند و ثبت نام بیش از 70 کلمه در جلسات خانگی و هیئت های مذهبی راهبه ها در قالب برنامه های امسال بوده است.

خانم مرادی همچنین در 86 مدرسه دخترانه استان قم در قالب دوره های آموزشی برای اولیا و دانش آموزان دختر، اجرای طرح حمایت جمعی در 50 مدرسه ابتدایی، فعالیت ماموریت های فضای مجازی در 490 گروه و کانال تبلیغاتی و همچنین حضور در ماموریت های مدرسه حضور داشتند. کمپین ها و هشتگ های پرطرفدار هر روز در هفته انجمن ها در بیش از 490 کانال و گروه تبلیغاتی ذکر شده است.

وی همچنین به فعالیت های جامعه تبلیغی در اداره کل جامعه الزهرا(س) اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه جامعه تبلیغی نیاز به بازنگری و پویایی بیشتری دارد، تصمیم گرفتیم مسیر کار جامعه تبلیغی را در مشاوره با همکارانمان در اداره کل گزارش.

وی افزود: کمیته ها به دو گروه موضوعی و دو گروه تقسیم شدند و دعوت به عضویت در این کمیته ها اعلام شد و در نهایت چهار کمیته «زنان، خانواده و جمعیت» اعلام شد. “تضادها و ادیان”؛ برنامه های «دانشجو» و «عفاف و حجاب» نیز راه اندازی شده و کمیته «تبلیغات و تبلیغات بین المللی» نیز در حال فعالیت است.

وی با اشاره به اینکه 70 مورد ارزیابی کلی کتبی در بین داوطلبان فعالیت های وکالت، تکمیل اطلاعات و 177 پرونده مکتوب راکد به روز رسانی شد، به فعال شدن کمیته تبلیغات در مراکز استان ها اشاره کرد و گفت: پیگیری شود. در روند ایجاد از فایل های موعظه و به روز رسانی اطلاعات مبلغان از 9 مرکز منطقه ای. او در دستور کار است.

وی افزود: امسال طرح دختران فاطمیون با همکاری گروه تبلیغی رشد در محلات استان قم توسط 70 مربی جوان برای 1000 دانش آموز دختر 12 تا 17 سال اجرا شد و ایده های تبلیغی مبلغان نیز بود. مورد بررسی قرار گرفت. در سراسر کشور به مناسبت های مختلف

وی گفت: طرح اعزام گروه های جهادی به روستاهای استان با همکاری استان و استان قم در ایام محرم و صفر 1444 اجرا شد و 10 مبلغ جهادی فعال و توانمند به روستاها اعزام شدند. شهرجواریه و قنات (از جمله قمرمرآباد، نورآباد، شریف آباد و بوستکان). ملک قلعه، حاجی آباد آقا، مراد آباد، جنت آباد و قشلاق البرز).منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا