خبر

کارت معافیت وحید امیری مشکل دارد؟ + فیلم


شفقنا – بعد از حواشی مربوط به سرباز شدن دو مدافع استقلال یعنی سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند صحبت هایی درخصوص ماجرای معافیت وحید امیری بازیکن پرسپولیس مطرح شد.(اینجا)

به گزارش شفقنا ورزشی، در روزهای اخیر ابهامات زیادی درباره کارت پایان خدمت بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس مطرح شده که ناشی از اظهارات ضد و نقیض سال‌های اخیر او درباره خدمت سربازی‌اش است.

یکی از اعضای کادر فنی استقلال موضع شدیدی نسبت به ستاره با اخلاق پرسپولیس و تیم ملی گرفت و مدعی شد کارت معافیت وحید امیری مشکل دارد و مسئولان نظام وظیفه حالا که دو بازیکن اصلی این تیم را به سربازی فرستادند باید وضعیت معافیت امیری و سایر بازیکنان را هم بررسی کنند.

موضوع سربازی بازیکنان پرسپولیس و استقلال به حدی جدی شد که در همه محافل فوتبالی و رسانه ها در مورد آن حرف زده می شود.

همانطور که چند روز قبل خواندیم وحید امیری مشکلی برای همراهی پرسپولیس در ادامه فصل ندارد. امیری چند سال پیش به خاطر مشکل پزشکی که برایش به وجود آمده بود، توانست معافیت بگیرد و کارت معافیت او کاملا قانونی است.

نکته جالب در خصوص معافیت وحید امیری این است که در همان زمان مسئولان نظام وظیفه این بازیکن را دو بار به کمیسیون پزشکی فراخواندند. نکته ای که در خصوص گرفتن معافیت پزشکی توسط امیری وجود دارد این است که ۴ پزشک متخصص او را در چند مرحله معاینه و مدارکش را بررسی کردند و سپس رای به معافیت وحید دادند.

 

منبع: شفقنا ورزشیSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا