خبر

چگونه در تعطیلات عید امنیت خانه را تامین کنیم؟ – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، تعطیلات نوروز فرصت خوبی برای تفریحات و گشت و گذار در شهر های زیبای ایران یا دید و بازدید اقوام و دوستان و آشنایان است و بسیاری از ما ایرانیان همه ساله در ایام عید نوروز به سفر به شهر های دیگر می رویم. سفرهای ما ممکن است از روزهای اول این ایام آغاز و در روزهای پایانی آن به پایان برسد، لذا ممکن است متناسب با زمان تعطیلات و طول سفر ما برخی از سودجویان از این شرایط بخواهند نهایت استفاده را ببرند، یا حتی در شرایط خوشبینانه شاید خودمان بخواهیم کنترل و نظارتی از راه دور بر محیط کار شخصی و یا منزلمان داشته باشیم، به راستی که باید چه کرد؟

حقیقت تلخ این است که ممکن است در ایام عید برخی با زیر نظر گرفتن منازل ما به آنها دستبرد زده و دارایی ها و سرمایه های با ارزش ما را به سرقت ببرند، بهترین راه برای در امان ماندن از این دست سرقت ها مجهز شدن به وسایل و تجهیزاتی است که می تواند ما را از این اتفاقات ناخوشایند مصون دارد. در این مقاله قصد داریم کمی با این تجهیزات و چگونگی کارکرد آنها آشنا و از برندهای مطرح آنها مطلع شویم و برای خرید مشاوره رایگان دریافت کنیم.

به طور کلی امنیت از نیاز های اولیه مهم زندگی انسان است، این نیاز ممکن است در هر بازه زمانی به شکلی خود را نشان دهد، وجود یا عدم وجود امنیت هیچ تضمینی نخواهد داشت. وجود امنیت در زندگی ما انسان ها لازمه حیات و ادامه آن است، سکونتگاه ها و مراکز امن زندگی همگی برای خلق و حفظ امنیت و آرامش ساخته شده اند که ما نیز با برقراری امنیت در آنها از زندگی خود لذت خواهیم برد.

سیستم ها و درب ها

ما همواره محدودیت هایی داریم که نمی توانیم همه نیازهایمان را در قالب یک خواسته بیان کنیم به همین منظور امروز سیستم های فراوان امنیتی جای خود را در زندگی روزمره ما پیدا کرده اند تجهیزاتی که به آسایش و ایمنی ما کمک می کنند، این تجهیزات می توانند شامل درب ها، حفاظ ها، سیستم های برقی، آیفون تصویری، سیستم های اعلان سرقت، سیستم های اعلام حریق، نظارت تصویری و … باشند.

یکی از مهم ترین ارکان هر سازه در عصر کنونی درب آن است، درب ها بخش مهمی از هر سازه یا ساختمان را شامل می شوند، درب ها وظیفه کنترل ورود و خروج و تسهیل رفت و آمد ما را برعهده دارند اما با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی گسترش این تجهیزات نیز قوت گرفت.

تا مدت ها پیش کسی به این فکر نمی کرد که می توان بدون لمس فیزیکی درب آن را باز و بسته کرد و نمی توانستیم بپذیریم که می توانیم هزاران با در روز بدون نیاز به سوار و پیاده شدن از خودرو وارد خانه هایمان شویم و یا از آنها خارج شویم اما حالا درب های اتوماتیک هم اکنون بخش بزرگی از زندگی ما هستند، مکانیزه سازی درب ها در مراحل بسیار زیادی از زندگی ما به نفعمان بوده اند.

برندهای زیادی در سراسر جهان مشغول به تولید تجهیزات درب اتوماتیک هستند، شرکت ها و مجموعه های صنعتی که نام آنها اعتبارشان را در این حوزه قدرتمندتر می کند، برند ایرانی جک پارکینگی سیماران یکی از آن برند های قدرتمند ایرانی در حوزه تولید مکانیزم سیستم های جک پارکینگی است که در حال حاضر یکی از پرفروش ترین و پر متقاضی ترین کالاها در این بازار است.

این تجهیزات می توانند تا سال ها بدون ایراد روی ساختمان ها بدون خرابی و نیاز به سرویس عملکرد داشته باشند، همینطور بهتر است در مدل های سنگین وزن درب ها برای مثال درب کارخانه ها، بیمارستان ها اماکن دولتی و نظامی و … دقت بیشتری در خرید و اجرا به خرج داد.

به سیستم های حفاظتی اعتماد کنیم یا خیر؟

در حال حاضر آمارها نشان می دهد استفاده از سیستم های امنیتی ضریب سرقت ها و ناهنجاری های اجتماعی را تا ۸۶ درصد کاهش می دهد، استفاده از این سیستم ها علاوه بر تحکیم امنیت باعث سهولت در امور و اقدامات امنیتی، تردد و … می شود.

منابع بسیار زیادی در خصوص ارائه خدمات پشتیبانی و گارانتی تجهیزات امنیتی مانند کرکره برقی، جک پارکینگی، دزدگیر اماکن، آیفون تصویری، دوربین مداربسته و … وجود دارند که می توانند انتخاب های مارا در خصوص گزینش کالای مورد نظرمان تسهیل کنند، اما ما همواره انتخاب ها را بر اساس مزایایی که دارند انتخاب می کنیم، مزایای انتخابی که می کنیم در مدت زمان های کوتاه و طولانی خود را به شکل های مختلف نمایش می دهند.

مثالی از این موضوع بیمه سرقت برند دزدگیر gmk است که تحت پوشش بیمه ایران پوشش ۷۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومانی در صورت بروز خسارت و عدم کارکرد صحیح دستگاه دزدگیر است که می تواند دلگرمی دو چندان برای ما داشته باشد، ما در سها ای شاپ می کوشیم تا بهترین تجربه های خرید سیستم های حفاظتی و امنیتی را برای شما رقم بزنیم، در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا