خبر

چون مخالف این نوع خصوصی سازی هستم گفتم حمید صحبت کند!/ استقلالی ها دنبال این چیزها نباشند/ با مدیرعامل پرسپولیس رفیقم اما…


خبرورزشی –

علی پروین در حاشیه نشست مدیران و پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با رئیس سازمان خصوصی‌سازی به نکته های جالبی اشاره کرد. پروین اعتقاد دارد خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال انجام نخواهد شد. آخرین مصاحبه پروین را در زیر می خوانید:

*کار خیلی قشنگی بود که صورت گرفت و آقای درویش انجام داد. البته من ابتدا مخالف بودم، ولی بعد موافقت کردم. طبق حرف‌هایی که الان آقایان پنجعلی، کلانی و درخشان زدند، خدا کند به حق امام زمان (عج) این اتفاق بیفتد. من هم به دلیل اینکه مخالفم در جلسه صحبت نکردم.

من مخالف خصوصی‌سازی و فروش سهام در بورس هستم، چون پرسپولیس مشکلات زیادی دارد. شرکتی که به بورس می‌رود اول باید بدهی نداشته باشد. الان اعلام کردند که ورزشگاه درفشی‌فر برای پرسپولیس است، ولی این ورزشگاه 25 معارض دارد! با این وضعیت چگونه باشگاه می‌تواند به بورس برود؟ من مخالفم و برای این گفتم حمید و دیگر بچه‌ها صحب کنند.

*یحیی (گل‌محمدی) همیشه در تلویزیون می‌نالد. این مشکلات وجود دارد، ولی هنوز اجاره نداده‌اند که درویش کتش را آویزان کنند و بعداً «چیز» کنند. آقای درویش دوستان زیادی دارد. الان نیز شبانه روز تلاش می‌کنند تا 10 درصد باشگاه را به بورس ببرند.

*درباره اینکه قرار است پنج درصد سهام این باشگاه به پیشکسوتان داده شود باید بگویم ما چیزی نمی‌خواهیم، شرکت ما (شرکت پیشکسوتان پرسپولیس) خیلی شسته رفته‌تر از باشگاه پرسپولیس است و به اداره مالیات بدهکار نیست. آنجا همه چیز به‌روز است. اگر چنین شرکتی وجود داشته باشد که مثل آب خوردن به بورس می‌توانند می‌برند. با این حال امیدوارم این اتفاق رخ بدهد. الان هر کسی مدیرعامل شود مشکلات وجود دارد. می‌گویند درویش رفیق علی پروین است؛ بله ایشان با من رفت و آمد خانوادگی دارد، ولی من می‌گویم هر کسی مسئولیت دارد، خودش نیز باید پاسخگو باشد.

*در این خصوص که استقلالی ها می‌گویند چرا باید ارزش‌گذاری باشگاه استقلال از پرسپولیس کمتر است باید گفت آنها دنبال این مسائل نباشند، اول ببینند اصلاً این اتفاق رخ می‌دهد بعد دنبال چنین چیزهایی باشند.

*الان استقلال و پرسپولیس در صدر با بقیه تیم‌ها فاصله دارند. به احتمال زیاد بازی رو در روی این دو تیم نتیجه کار را مشخص کند، ولی فکر می‌کنم پرسپولیس یک بار دیگر قهرمان شود.

*درباره سرپرستی میرشاد ماجدی باید خاطرنشان کنم آقامیرشاد از جنس فوتبال است. او هم فوتبالیست بوده و هم اینکه چندین سال در فدراسیون خدمت کرده است. امیدوارم بتواند اوضاع را جمع و جور کند. قبلاً هم گفتم تیم ملی هفت هشت بازی تدارکاتی می‌خواهد و میرشاد از الان باید به این فکر باشد. نه تیم‌هایی که تیم ملی چهار گل به آنها بزند، تیم‌هایی باید بیایند که تیم ملی از آنها سه گل بخورد تا نقطه ضعفش مشخص شود.

*حمید استیلی هم فوتبالی و هم کاپیتان تیم ملی بوده و کارش را بلد است. سال 78 یک تیم از آسیا به جام و جهانی می‌رفت و ما توانستیم صعود کنیم، ولی الان پنج تیم می‌روند و همیشه در جام جهانی چهارم شدیم. باید کاری کنیم که تیم ملی یک پله بالا بیاید تا حداقل بدانیم ترقی کردیم. اگر در جام جهانی یک پله صعود کردیم بدانید فوتبال ما ترقی کرده است، اگر باز هم چهارم شدیم که دیگر هیچی.

*درباره حاشیه‌های خدمت سربازی بازیکنان استقلال و نارضایتی آجرلو همین قدر می دانم که الان یک آیین‌نامه می‌آورند و این بازیکنان آزاد می‌شوند و پس‌فردا می‌روند برای استقلال بازی می‌کنند (باخنده).

*من فکر می‌کنم در نهایت خصوصی سازی این دو باشگاه انجام نشود!Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا