خبر

چند تیم برای زمین زدن استقلال بسیج شده‌اند/ خیلی‌های دیگر سرباز هستند

خبرورزشی –

سیدحسین حسینی پس از برتری یک بر صفر استقلال مقابل فجر سپاسی شیراز اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را بگیریم و فاصله‌مان را در صدر جدول با حریفان بیشتر کنیم. ما امروز پیروز شدیم، ولی واقعاً ناراحت هستیم. مگر می‌شود قبل از بازی دو بازیکن‌مان را اینگونه از ما بگیرند؟ البته ما به این قضایا عادت کردیم. دوباره صدر رفتیم و فاصله‌ها زیاد شد. حس می‌کنیم دست‌های پشت پرده بود که دو بازیکن را در این مقطع از فصل از ما بگیرند. درست است که سربازی برای همه است، ولی اینکه نقل‌وانتقالات تمام شده و کسانی که بهترین بازیکنان استقلال هستند، باید در این شرایط کجا بروند؟!

وی افزود: برای بازیکنان و کادر فنی فجر ارزش زیادی قائلم، ولی مدیران فجر در پشت پرده خیلی نقش داشتند که این دو نفر بازی نکنند. بازیکن اگر بخواهد به فجر برود، رغبت کافی برای بازی در این تیم را ندارد. بهتر بود که فجری‌ها با شیوه درستی بازیکن سرباز بگیرند. ما حس می‌کنیم استقلال به صدر رسیده است و چند تیم بسیج شده‌اند که تیم ما را زمین بزنند.

دروازه‌بان استقلال درباره موضوع معافیت وحید امیری بازیکن پرسپولیس گفت: نمی‌خواهم اسم بازیکن خاصی را بیاورم، اما امیدوارم که برای بقیه بازیکنان سرباز در تیم‌های دیگر نیز همین‌گونه حساسیت وجود داشته باشد. مسلماً با این قانونی که گذاشته‌اند، خیلی‌های دیگر سرباز هستند.  متأسفانه دست روی این دو بازیکن ما گذاشتند. امیدوارم حساسیت روی سایر بازیکنان نیز باشد.

حسینی در پاسخ به این پرسش که «چرا درباره سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند این اتفاقات در چند ماه اخیر افتاد؟»، حسینی اظهار داشت: در این چند سال هر وقت خواستیم ما به موفقیت برسیم، یک اتفاقاتی افتاد که تیم ما را به‌هم بریزند. برای خودمان تعجب‌آور بود که روی این دو بازیکن زوم هستند. نمی‌خواهیم بی‌قانونی کنیم و آنها باید به سربازی بروند، ولی این سه ماه تا آخر فصل را کنار ما باشند، سپس در نقل‌وانتقالات به تیم‌های دیگر بروند. فکر نمی‌کنم در این سه ماه هم مشکل خاصی پیش بیاید. سربازی همان دو سال است و فکر می‌کنم اگر از اول فصل بروند، مشکلی هم پیش نمی‌آید.

وی عنوان کرد: باید به فکر آینده بازیکن هم باشیم. بازیکنی که ملی‌پوش است، الان نمی‌تواند به تیم فجر برود، چون فجر در لیگ برتر است و باید به ملوان برود. بالاخره در آینده فوتبالش هم به لحاظ فوتبالی و هم مالی تأثیرگذار است. امیدوارم قانونی باشد که نه بازیکن ضرر کند و نه تیم‌هایی که سرباز می‌گیرند.

حسینی درباره شرایط وریا غفوری گفت: نمی‌خواهم صحبت خاصی کنم. یک بحثی پیش آمده است و امیدوارم بهترین تصمیم گرفته بشود تا به موفقیت برسیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با این بازیکن حرف زده است، گفت: سعی کردیم موضوع به شکلی جمع شود که حاشیه درست نشود و به روندمان ادامه بدهیم.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا