خبر

پیش‌بینی جالب از قدرت تیم‌ها در جام جهانی؛ تیم ملی ایران در رده ۲۶/ انگلیس سقوط کرد؛ برزیل صدرنشین شد | جهان محتوا


آخرین دیدارهای فیفا قبل از شروع جام جهانی 2022 نیز در قطر برگزار شد و تیم کشورمان با پیروزی ارزشمندی مقابل اروگوئه به تساوی یک بر یک مقابل سنگال قهرمان آفریقا دست یافت.

انگلیس شاهد یک شکست مقابل ایتالیا و یک تساوی با یک گل بزرگ مقابل آلمان بود و ولز دو شکست مقابل بلژیک و لهستان ثبت کرد.

تیم آمریکا در بازی اول در یک نمایش مفتضحانه 2 بر صفر مقابل ژاپن شکست خورد و در بازی دوم مقابل عربستان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

سایت گل در گزارشی به تحلیل قدرت تیم های حاضر در جام جهانی پرداخته و آنها را به نظر خود رتبه بندی کرده است. و رسانه های موثق مدعی شدند ایران در بین 32 تیم جام جهانی در رده 26 قرار دارد و تیم های انگلیس و آمریکا در پایین ترین رتبه قرار دارند.

پیش بینی های گل را در ادامه بخوانید:

32- عربستان

31- استرالیا

30- تونس

29- قطر

28- کاستاریکا

27- کانادا

26- ایران

ایران از جام جهانی 1998 تنها دو بار در جام جهانی شرکت نکرده است. آنها در 8 بازی از 10 بازی اخیر خود پیروز شده اند و تنها 4 گل دریافت کرده اند. در ویوادی، اروگوئه را شکست دادند و سنگال را به تساوی کشاندند تا حریف سرسخت آمریکا، انگلیس و ولز باشند.

25- ولز

ولز برای اولین بار از سال 1958 وارد این رقابت ها شد و به همین دلیل امیدوار است بتواند به مرحله حذفی راه پیدا کند. آنها در 2 یورو اخیر به مرحله حذفی رسیدند و می خواهند این را در جام جهانی هم تکرار کنند.

گرت بیل چندین بار در صحنه ملی نمایش فوق العاده ای به ثمر رساند و حالا تصمیم دارد در آخرین تورنمنت خود افتخار بزرگی برای تیم ملی کسب کند.

اگرچه ولز تیم قدرتمند سال 2016 نیست، اما این شانس را دارد که با ایستادن مقابل انگلیس برای صعود به مراحل حذفی تلاش کند.

24- اکوادور

23- کامرون

22-ژاپن

21-غنا

20- مراکش

19-مکزیک

18- آمریکا

کمتر تیمی مثل آمریکا قبل از جام جهانی عملکرد ضعیفی داشت. شاگردان برهالتر مقابل ژاپن و عربستان ناکام ماندند و حتی یک گل هم به ثمر نرساندند.

آمریکا پس از جام جهانی 2014 به جام جهانی بازگشت و نسل جدیدی از بازیکنان جوان و با استعداد دارد. به همین دلیل بسیاری امیدوارند که تیم آمریکا نمایش بزرگی را در قطر به نمایش بگذارد. این در حالی است که طبق آخرین یافته ها، آمریکا برای رسیدن به مرحله حذفی کار بسیار سختی دارد و باید در مسیر سخت و پیچیده ای قرار گیرد.

17-کره جنوبی

16-اروگوئه

15- صربستان

14- سوئیس

13-لهستان

12-کرواسی

11- سنگال

10- پرتغال

9- دانمارک

8- بلژیک

7- هلند

6- انگلیس

عملکرد انگلیس در نیمه دوم مقابل آلمان در لیگ ملت‌های یوفا امیدهای از دست رفته را بازگرداند. بعد از این نیمه خیلی ها امیدوار بودند که انگلیس نتایج ضعیف اخیر جام جهانی را فراموش کند و با ذهنیت دیگری در قطر بازی کند. بدون شک پس از نایب قهرمانی انگلیس در یورو 2020، این تیم به شدت سقوط کرده است و باید مسیر خود را تغییر دهد.

با این حال تیم ملی انگلیس در حال حاضر بهترین و با استعدادترین بازیکنان جهان را در اختیار دارد. گرت ساوتگیت که این روزها مورد تیغ تیز منتقدان قرار گرفته است، می داند که با ناکامی های بیشتر جایی در ترکیب انگلیس نخواهد داشت و همه انتظار دارند او به جمع 4 تیم پایانی برسد.

5- آلمان

4- اسپانیا

3- آرژانتین

2- فرانسه

1- برزیلمنبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا