خبر

پیروزی راجا کازابلانکا «ویلموتس» را نجات داد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، در شرایطی که مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم راجا کازابلانکا مراکش با انتقاد شدید هواداران این تیم مواجه شده بود و روی لبه تیغ قرار داشت، این مربی شب گذشته در دومین بازی مسابقات لیگ قهرمانان آفریقا به یک پیروزی ارزشمند دست یافت.

راجا در دیدار برابر تیم سطیف الجزایر با یک گل پیروز شد و در لیگ قهرمانان آفریقا ۶ امتیازی شد تا به لطف این برد، انتقادات از ویلموتس فروکش کند.

سایت عربی زبان «کوره» بعد از این بازی از تعبیر جالبی به کار برد و نوشت: «برد تاریخی سر ویلموتس را از گیوتین راجا حفظ کرد».

این اولین پیروزی راجا برابر تیم سطیف در الجزایر بود و سومین برد تیم‌های مراکشی برابر تیم‌های الجزایری محسوب می‌شد.

البته این نتیجه تحت تاثیر شرایط بد باشگاه سطیف رقم خورد. «فهد حلفایه» مدیر باشگاه سطیف بعد از این بازی به شدت از بازیکنان تیمش انتقاد کرد و گفت: متاسفانه برخی از بازیکنان در حد لازم نبودند و یک شب قبل از مسابقه، مطالبات معوقه خود را مطالبه کردند تا تمرکز تیم را به هم بریزند.

وی افزود: این اتفاق غیرمنطقی است. عده‌ای آخرین جلسه تمرین را تحریم و تهدید کردند که در صورت عدم دریافت پول، در بازی شرکت نمی‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، ویلموتس پیش از این به مدت چند ماه هدایت تیم ملی ایران را بر عهده داشت اما بعد از باخت به عراق و بحرین در مرحله دوم انتخابی جام جهانی، از ایران جدا شد و برای گرفتن مطالباتش به فیفا شکایت کرد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا