خبر

پیروزی برزیل برابر سوئیس؛ صعود سلسائو با درخشش کاسمیرو | جهان محتوا


شفقنا- تیم های ملی برزیل و سوئیس روز دوشنبه 7 آذر 1391 / 16 آذر 1391 از ساعت 19:30 به وقت تهران در دور دوم مسابقات گروه G جام جهانی به قضاوت ایوان بارتون به مصاف یکدیگر خواهند رفت. (السالوادور) در زمین: راس ابو عبود آنها رفتند و بازی به پیروزی برزیل خاتمه یافت.

تیم ملی برزیل:

آلیسون | میلیتائو، سیلوا، مارسینیوس، ساندرو کاسمیرو، پاکتا، فرد رافینیا، ریچارلیسون، وینیسیوس

مربی: تیتی

تیم ملی سوئیس:

زوم ویدمر، الودی، آکانجی، رودریگز رایدر، شاکا، فرولر سو | آمبولو، وارگاس

مربی تناسب اندام: مورات یاکین

کارت زرد:

سوئیس: فابیان ریدر (51)

برزیل: منحصر به فرد (52)

توضیحات گل:

برزیل 1 – سوئیس 0 – 83 دقیقه: و برزیلی ها تا دقایق پایانی دست از حمله برنداشتند. پس از مردود شدن گل ویسینیوس خیمچینان، آنها از جناح چپ پرس کردند تا با ضربه والی کازمیرو از سوییس پیش بیفتند. ویسینیوس توپ را از سمت چپ محوطه به رودریگو پاس داد و او با لمسی فوق العاده بازیکن تعویضی یعنی کازمیرو را پیدا کرد و زومیرا با ضربه ای غافلگیرکننده و دقیق دروازه را باز کرد و این بار داور گل را پذیرفت.

توضیحات بازی:

تیم برزیل بازی را محکم و با حملات فراوان آغاز کرد اما هر چه تلاش کردند دفع شد. از طرفی نیم و نیم تلاش تیم سوئیس برای تهدید دروازه برزیل در ضدحملات همخوانی نداشت. به این ترتیب دو تیم با دریافت دستورالعمل های تاکتیکی جدید راهی رختکن شدند تا برای نیمه دوم آماده شوند.

استراحت لحظه ای توپخانه ها زمانی بود که برزیلی ها در نیمه اول از حاشیه این دیدار یک ضربه کرنر ارسال کردند.

تک گل این دیدار را کاسمیرو در دقیقه 83 با یک کار تیمی زیبا و شوت غافلگیرکننده از سمت راست از محوطه جریمه سوئیس به ثمر رساند تا حریف اروپایی – تیم ناکام ایتالیا در مرحله مقدماتی – را از پیشروی باز دارد. امتیاز گرفتن از پرافتخارترین تیم دنیا بی نتیجه مانده است.

برزیلی ها پیش از این یک بار دروازه سوئیس را باز کرده بودند، اما با فناوری جدید آفساید تکذیب شد. آنها پس از تک گل خود چندین موقعیت خطرناک دیگر برای افزایش برتری داشتند اما عدم دقت در زدن ضربات پایانی مانع از رسیدن شاگردان تیته به این هدف شد. از نظر آماری برتری کاملا با برزیلی ها بود. آنها نه تنها در مالکیت توپ برتر بودند و 12 موقعیت گلزنی داشتند که 6 تای آنها شوت به چارچوب بود، بلکه اجازه ایجاد خطری روی دروازه خودی به حریف ندادند.

به لطف تنها گل هافبک منچستریونایتد، برزیل دومین پیروزی خود را در جام بیست و دوم به دست آورد و با 6 امتیاز به اولین تیم راه یافته از گروه G و دومین تیم راه یافته به مرحله یک هشتم نهایی پس از فرانسه تبدیل شد.

پس از برزیلی ها، سوئیس با همان 3 امتیاز از پیروزی مقابل کامرون در رده دوم باقی ماند و تیم های کامرون و صربستان را با یک امتیاز و با تفاضل گل در رده های سوم و چهارم قرار داد. جدول.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا