خبر

پیروزی استقلال برابر ملوان / شاگردان ساپینتو جشنواره گل راه انداختند | جهان محتوا


گرگ و میش – در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس از ساعت 15 امروز دو تیم استقلال و ملوان بندرانزلی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 4 بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

به گزارش شفقنا ورزشی، استقلال با چهار گل استقلال را شکست داد و 30 امتیازی شد و البته ملفان 18 امتیازی باقی ماند.

پیکربندی استقلال:

علیرضا رضایی، رافائل سیلوا، روزبی چشمی، جعفر سلمانی، کوین یاماگا، آرش رضاوند، زبیر نقنف، سعید مهری، مهدی قیدی، محمد محبی و ارسلان مطهری.

سرمربی استقلال: ریکاردو ساپینتو

ترکیب ملوان:

امان صادقی، علی خوخفا، سعید کریمی، پدرام قاضی پور، مجید ایدی، محمود مطلق زاده، صادق بارانی، مهران احمدی، سجاد بازگر، مسعود زیرکاظمین، مهدی مومنی.

مربی ملوان: مازیار زری

کارت زرد:

استقلال: رافائل سیلوا (33) – رازبی چسمه (45 + 3) – رضا میرزایی (86)
ملوان: علیرضا خشکافه (15) – سعید کریمی (62)

توضیحات گل:

استقلال 1 – میلان صفر (دقیقه 36: پدرام گازی پور – گل بویی): روی حرکت خوب و شگفت انگیز مهدی قیدی از سمت چپ، این بازیکن وارد محوطه جریمه شد و یک پاس زمینی به دهانه دروازه فرستاد که بادرام این کار را انجام داد. . قاضی پور پس از ضربه زدن به آن با ارسلان مطهری، روی زمین افتاد و توپ به این بازیکن برخورد کرد و وارد دروازه شد تا گل اول مسابقه به ثمر برسد.

استقلال 2 – ملاوان صفر (دقیقه 44: محمد محبی): پاس بسیار خوب مهدی قیدی به سعید ماهری رسید و این بازیکن با پاس زمینی پشت ضربه پنالتی توپ را به محمد محبی داد و بوشهری وینگر آبی ها نیز با یک ضربه دقیق به گل رسید. قرار دادن توپ در تور دروازه ملوان.

استقلال 3 – میلوان صفر (دقیقه 73: ارسلان مطهری): فرار انفجاری رضا میرزایی از جناح چپ و ارسال این بازیکن به درون دروازه با خروج اشتباه ایمان صادقی و عبدالله حسینی مدافع ملوان همراه با ضربه. ارسلان مطهری و این بازیکن گل سوم را به ثمر رساند و بار دروازه حریف را باز کرد.

استقلال 4 – میلان صفر (دقیقه 86: روزبی چسمه): در گوشه محوطه جریمه روی رضا میرزایی خطا شد. سعید ماهری موفق به گرفتن توپ از پشت توپ شد و پاس راسبی چسمه با پروازی طولانی و زیبا توپ و تور را جمع کرد و اختلاف را به عدد 4 رساند.

توضیحات بازی:

دقیقه 12: پدرام گازی پور در محوطه جریمه استقلال ضربه ای به زمین زد و پس از برخورد با رافائل سیلوا که توپ را از خط دروازه خارج کرد، آن را به سمت دروازه شلیک کرد.دقیقه 13: ارسلان مطهری روی پاس عمقی کوین یاماگا با ایمان صادقی تک به تک شد که مدافع ملوان او را به زمین انداخت. داور در محوطه جریمه خطا کرد و به علی خوخا کارت زرد داد. دقیقه 17: مهران برزیگر از اعضای بدنه فنی ملوان به دلیل اعتراض کارت زرد گرفت. دقیقه 18: ضربه ایستگاهی سعید ماهری با گل ملفان ناپدید شد. دقیقه 34: رافائل سیلوا مدافع استقلال به دلیل خطای خط طولانی با کارت زرد جریمه شد. دقیقه 36: مهدی قیدی با دوید و توپ را به زمین فرستاد اما توپ قبل از رسیدن به ارسلان مطهری به قاضی پور و وارد دروازه میلوان شد. دقیقه 43با عبور از بازیکنان استقلال توپ در نهایت به آرش رضوند رسید اما صادقی آخرین ضربه این بازیکن را زد. دقیقه 44: برخورد عالی روسبی چسمه با توپ باعث شد توپ به سعید ماهری برسد و این بازیکن پس از عبور از روی سر یکی از بازیکنان، آن را به محمد محبی پاس داد تا وینگر استقلال برای دومین بار دروازه میلوان را باز کند. 45+2 دقیقه: رزبی چسمه پشت محوطه جریمه استقلال روی مهران احمدی خطا کرد و کارت زرد گرفت.

دقیقه 55: پاس عرضی خوبی به رضا میرزایی رسید اما ضربه این بازیکن بی احتیاطی بود و از کنار دروازه خارج شد. 60 دقیقه: کادی یک پاس عمقی دریافت کرد و به محوطه جریمه ملفان رسید و می توانست دروازه این تیم را باز کند اما ضربه او به چارچوب دروازه راه نیافت. دقیقه 61: استقلال دوباره صاحب موقعیت شد و این بار رضاوند سعی کرد ضربه بزند اما این بار صادقی توپ را گرفت. دقیقه 62: سیدمهدی سیدعلی، داور زمینی، بازیکن بحری را به دلیل ورود بدون مجوز به ورزشگاه با کارت زرد جریمه کرد. دقیقه 75: توپ توسط صدیق بارانی به محوطه جریمه استقلال فرستاده شد و این بازیکن پس از پا گذاشتن روی توپ قصد شوتزنی داشت که مدافعان استقلال توپ را به کرنر فرستادند. دقیقه 77: رضا میرزایی با اشتباه صادقی توپ را وارد محوطه جریمه میلوان کرد و به ارسلان مطهری رسید تا اینکه مهاجم استقلال به راحتی دروازه میلوان را باز کرد. دقیقه 79: سعید ماهری به دلیل یک چالش سخت از داور کارت زرد دریافت کرد. دقیقه 84: مهدی مقاری به دلیل خطا روی کویان یاماگا با کارت زرد جریمه شد. دقیقه 86: رضا میرزایی به دلیل اعتراض به داور کارت زرد گرفت. دقیقه 87: ارسال یک ضربه ایستگاهی به داخل محوطه جریمه استقلال، ضربه سر روزبه چشمه وارد دروازه ملوان شد.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا