خبر

پلیس خراسان شمالی ۴۹۳ کیلوگرم مواد مخدر کشف کرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتواسردار سعید مطاری زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در شش ماهه نخست امسال ۸۴۸ قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۶ درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: در این مدت 387 معتاد متجاهر دستگیر شدند بودن که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷۳ درصد افزایش داشت و ادامه داد: در مجموع در این بازه زمانی یک هزار و ۲۳۵ نفر دستگیر شدند که نسبت به مدت مشابه ۲۹ درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه در این مدت پلیس مبارزه با مواد مخدر استانداری یک هزار و 302 طرح پیشگیرانه اجرا کرد، افزود: طرح پاکسازی مناطق آلوده، کنترل محورهای مواصلاتی، ارتقای امنیت، طرح مدارس و … از جمله طرح های اجرایی است که در محل اجرا شد. سطح استانداری

سردار مطهری زاده با بیان اینکه در این مدت 13 مورد عملیات مشترک در خارج از استان انجام شده است، گفت: در این شش ماه 14 مورد عملیات در داخل استان ها با حضور رسمی نیروی انتظامی در استان انجام شد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه در این مدت 53 دستگاه خودروی حمل و نگهداری مواد مخدر توقیف شد، تصریح کرد: تعداد خودروهای توقیفی نسبت به سال قبل 82 درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه دو قبضه سلاح نیز از قاچاقچیان کشف شد، خاطرنشان کرد: در این مدت 21 باند مواد مخدر متلاشی شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 162 درصد افزایش داشته است.

مطهری زاده گفت: در مجموع از ابتدای امسال تا پایان شهریورماه 493 کیلوگرم و 622 گرم انواع مواد مخدر در استان کشف شد که بیشتر آن را داروهای سنتی تشکیل می دهد.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا