خبر

پلن دوم استقلالی ها برای جذب مدافع آزاد خارجی

خبرورزشی –

استقلالی ها هنوز برای حل مشکل دو بازیکن سرباز خود ناامید نشده اند. مدیران این تیم طی ماه های گذشته سخت در تلاش بوده اند تا با استفاده از قوانین نظام وظیفه درخصوص تعویق در اعزام بازیکنان سرباز، زمان اعزام سیاوش یزدانی و حسین مرادمند را به تعویق بیندازند.

این اتفاق تاکنون بی نتیجه بوده و حتی چهارشنبه و در روز دیدار برابر فجرسپاسی نیز سازمان نظام وظیفه با انتشار اطلاعیه ای، از اعزام دو مدافع نامبرده خبر داد. پس از پیروزی آبی پوشان در آن دیدار، استقلالی ها با صدور اطلاعیه ای بلند بالا، به انتقاد از تصمیم صادره پرداخته و اعتقاد داشتند که یزدانی و مرادمند با استفاده از قوانین جاری کشور، قادر به تعویق در زمان اعزام خود خواهند بود.

با این حال و در صورت قطعی شدن اعزام دو مدافع این تیم، پلن دوم استقلالی ها جذب مدافع آزاد خارجی است. مدیران باشگاه در تلاش هستند تا اگر مشکل سیاوش یزدانی و حسین مرادمند حل نشود، بتوانند یک مدافع آزاد خارجی را به خدمت بگیرند.

از این رو تلاش ها برای یافتن یک مدافع باکیفیت و خارجی که آزاد باشد، آغاز شده است. باید دید مدیران استقلال در روزهای جاری موفق خواهند شد که اعزام یزدانی و مرادمند را به تعویق بیندازند و در صورتی که پاسخ منفی باشد، سریعا یک مدافع آزاد خارجی جذب خواهند کرد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا