خبر

پشت پرده اختلاف شدید عارف غلامی و باشگاه استقلال/ مدافع آبی‌ها یاغی می‌شود؟ | جهان محتوامشکلات مالی استقلال باعث شد اتفاقات زیادی برای این تیم بیفتد. پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان استقلال این تیم را مجبور کرد تمرین امروز را به پایان برساند تا باشگاه بزرگ پایتخت به ویژه در شب سال نو با بحران مواجه شود.

این در حالی است که عارف غلامی مدافع استقلال از همه بازیکنان بداخلاق به نظر می رسد. این مدافع باتجربه در روزهای گذشته به دلیل اختلافات مالی با باشگاه استقلال در تمرینات شرکت نکرد. البته او امروز به محل تمرین رفت اما با بقیه بچه ها رفت و آمد کرد.

تفاوت مالی استقلال و بردگی ربطی به امروز و دیروز ندارد. حدود دو ماه پیش که مدیران استقلال توانستند با گرفتن سپرده قرض الحسنه باشگاه از بانک، بخشی از مطالبات بازیکنان و کادر فنی را پرداخت کنند، غلام از عدم توقعات مالی خود ناراحت شد و این موضوع را با وی در میان گذاشت. باشگاه. این مدافع از فصل گذشته مبلغ زیادی بدهکار است که هنوز آن را دریافت نکرده است.

از سوی دیگر، مدیریت باشگاه استقلال با پرداخت بخشی از قرارداد امسال مدعی شده است که درآمد غلامی به حدود 50 درصد افزایش یافته است اما این بازیکن چنین مشکلی را نمی پذیرد چرا که به باشگاه اعلام کرده است که این پول برای غلامی بوده است. به او. مطالبات فصل قبل او و باشگاه باید مبلغ دیگری را پرداخت کند این بازیکن را پرداخت کنید.

بعد از دیدار استقلال و ملفان، غلامی در مصاحبه ای از مشکلات مالی گلایه کرد و حتی سابینتو نیز پس از دیدار با فولاد گفت که برخی از بازیکنانش مجبور شدند برای گذران زندگی خود خودروهای خود را بفروشند.

در این شرایط عارف غلمی مزاحم ترین بازیکن تیم استقلال شد. او می خواهد مطالبات خود را که معتبر تلقی می شود دریافت کند. از طرفی مدیران باشگاه نیز برای رفع مشکلات این بازیکن باتجربه اقدامی نکردند.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا