خبر

پرسپولیس یک تکه بزرگ از قلب من است! | ماجراجویی من تازه آغاز شده است

خبرورزشی –

مهدی یکتا؛ علی علیپور جایزه بهترین بازیکن دیدار ماریتیمو – آروکا را از سازمان لیگ‌برتر پرتغال دریافت کرد. ماریتیمو در این بازی با ۳ گل به پیروزی رسید.

علی علیپور مهاجم ایرانی ماریتیمو در این دیدار ۸۱ درون زمین حضور داشت و با درخشش در این بازی زمینه ساز پیروزی تیمش شد. علیپور در دقایق ۷ و ۷۹ توانست ۲  گل از ۳ گل تیمش را به ثمر رساند.

در همین ارتباط توانستیم دقایقی با علی علیپور هم کلام شویم؛

تبریک می گوییم. هم دبل کردی و هم بهترین بازیکن زمین انتخاب شدی. از این دیدار بگو؟

بازی را خیلی خوب شروع کردیم و زود به گل رسیدیم.  وقتی زود گل می زنید ادامه بازی برای شما لذت بخش و راحت تر می شود. خیلی خوشحالم که در موفقیت تیم خودم ماریتیمو نقشی بازی کردم.

شادی جنجالی هم داشتی؟

به هر حال خیلی خوشحال بودم. شما وقتی دبل می کنید یک مقدار شاید احساسی شوید و خیلی کارم غیر طبیعی نبود.

اما خیلی ها شادی تو را با کریستین رونالدو مقایسه کردند. تو در جزیره مادیرا زادگاه این ستاره بازی می کنی و…

شادی رونالدویی؟ بله، کتمان نمی کنم. این فوق ستاره پرتغالی الگوی من از نوجوانی بوده است. این را همه دوستانم می دانند و مردم جزیره هم خیلی او را دوست دارند. احساس خیلی خوبی داشتم و این طوری شادی کردم.

یک اشتیاق ویژه و خاص هم در شادی تو دیده می شد. می توانی آنچه در ذهنت می گذشت را بگویی؟

خیلی چیزها در صدم ثانیه از ذهنم گذشت اما شاید بهترین آن این باشد که ماجراجویی من در اروپا تازه آغاز شده است.

رسانه های پرتغالی هم ضمن تمجید از بازی ات، تو را همکار سابق مهدی طارمی خواندند؟

درست است. همکار مهدی یا قهرمان ۴ دوره فوتبال ایران به همراه پرسپولیس و مطالبی که در رسانه ها و فضای مجازی پرتغال منتشر شد و انگیزه ام را بیشتر کرده است.

حالا شاید تیم های بزرگ تری هم در پرتغال سراغت بیایند؟

من تازه ۲۶ ساله شده ام و اهداف بزرگی در سر دارم. در حال حاضر اما بازیکن ماریتیمو هستم و فقط به موفقیت این تیم فکر می کنم. می خواهم باز هم برای ماریتیمو گل بزنم و این یک هدف است.

اسم پرسپولیس وسط آمد. بازی های این تیم را پیگیری می کنی؟

مگر می شود پیگیری نکرد؟ پرسپولیس تکه بزرگی از قلب من است که همیشه خودم، موفقیتم و همین حضورم در اروپا را مدیون این تیم هستم. سوپرجام یک بازی خاص بود و درواقع تک بازی است. پرسپولیس چند مصدوم و دو بازیکن کُرونایی داشت اما باید آن مسابقه را فراموش کند. خوشبختانه در بازی بعدی نمایش خوبی برابر نساجی داشت و امیدوارم با ادامه این روند ششمین قهرمانی متوالی خود را بچه ها جشن بگیرند.

گفتی هدف اولیه ات زدن گل های بیشتر درماریتیموست درحالی همین الان هم بهترین گلزن این تیم با ۸ گل زده هستی. آیا به تیم ملی هم فکر می کنی؟

قطعا همین طور است. پوشیدن پیراهن تیم ملی غرورانگیز است و من از دوران جوانی این آرزو را در سر داشته و دارم. تلاش می کنم به این مهم برسم و می دانم تنها راه ممکن درخشش در لیگ پرتغال است.

البته رقیبان گردن کلفت و شاخصی هم در تیم ملی داری؟

همه مهاجمان ایرانی برای من قابل احترام هستند اما از رقابت با هیچ کسی هرگز هراسی نداشتم. اتفاقا ذهنیت من این است که رقابت باعث پیشرفت می شود و از آن همیشه استقبال کرده و می کنم.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا