خبر

پرسپولیس – گل گهر | تقسیم امتیازات در سیرجان


 

شفقنا ورزشی_ در یکی از حساس ترین بازی های لیگ برتر دو تیم پرسپولیس و گل گهر به مصاف هم رفتند که در پایان دو تیم به نتیجه مساوی رضایت دادند.

به گزارش شفقنا ورزشی، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته نوزدهم، گل‌گهر میزبان پرسپولیس تهران در شهر سیرجان است که در پایان این بازی با نتیجه ۱ بر ۱ پایان یافت گل های بازی را حامد پاکدل در دقیقه ۱۳ برای پرسپولیس و کیروش استنلی در دقیقه ۳۲ به ثمر رساندند.

ترکیب پرسپولیس:

حامد لک
سیدجلال حسینی
هنانوف
سعید آقایی
رامین رضاییان
میلاد سرلک
کمال کامیابی نیا
احسان پهلوان
مهدی ترابی
وحید امیری

حامد پاکدل

 

ترکیب گل‌گهر:
محسن فروزان
محمدرضا خانزاده
آرمین سهرابیان
بهنام برزای
شایان مصلح
علیرضا علیزاده
امین پورعلی
مرتضی تبریزی
سعید صادقی

کیروش استنلی

 

شرح گل:

گل‌گهر صفر – پرسپولیس ۱ (دقیقه ۱۳: حامد پاکدل): نفوذ رامین رضاییان از سمت راست و سانتر خوب او پاکدل را در موقعیت گلزنی قرارداد و توپ با شیرجه حامد پاکدل وارد دروازه شد. گل‌گهری‌ها اعتراض شدیدی به این گل داشتند و معتقد بودند پاکدل با دست گل زده است.

 

 

گل‌گهر یک – پرسپولیس یک( دقیقه ۳۲: کی‌روش استنلی): گل‌گهر از سمت چپ صاحب ضربه ایستگاهی شد و سانتر خوب سعید صادقی با ضربه سر استنلی بلند قامت همراه شد و دروازه لک فرو ریخت.

 

دقایق حساس:

دقیقه ۴: ضدحمله برای پرسپولیس، پاکدل را در موقعیت تک به تک قرارداد اما فروزان اجازه گلزنی را به مهاجم پرسپولیس نداد.

دقیقه۹: فرصت خوب برای گل‌گهر روی پاس برزای از سمت راست به دست آمد و با شوت استنلی همراه بود که لک مانع گلزنی این مهاجم برزیلی شد.

دقیقه ۱۵: حمله خطرناک گل‌گهر پس از به ثمر رسیدن گل پرسپولیس که می‌توانست این تیم را به گل تساوی برساند اما ضربه عاشوری درحالی که لک و حسینی جامانده بودند از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴: سانتر خوب رامین از روی ضربه کاشته که توپ در دهانه دروازه به کامیابی‌نیا رسید و سرعت توپ به حدی نبود که کمال بتواند آن را کنترل کند.

دقیقه ۲۶: برخورد سیدجلال به بهنام برزای در محوطه جریمه یک کرنر را برای گل‌گهر به همراه داشت.

دقیقه ۳۴: شوت محکم سعید آقایی را محسن فروزان به خوبی دفع کرد.

دقیقه ۴۴: پاس بلند امیری به احسان پهلوان رسید و برخورد برزای به او بازیکن پرسپولیس را نقش بر زمین کرد و داور دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۶۵: فشار گل‌گهری‌ها روی حرکت خوب صادقی که در نهایت اسدی توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۶۶: کرنر گل‌گهر فرصت خوبی را برای آنها به وجود آورد و این بار پیروز نبرد در دهانه پرسپولیس میان لک و استنلی، گلر سرخ‌ها بود.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا