خبر

پاری‌سن‌ژرمن دلیلی برای حسادت به تیمهای بزرگ ندارد/ از حضور در پاریس لذت می برم


خبرورزشی –

لیونل مسی ستاره پاری سن ژرمن در گفت و گویی که با مجله رسمی این باشگاه داشته، گفته است که این باشگاه دلیلی برای حسادت به باشگاه های بزرگ ندارد.

بسیاری از کارشناسان و علاقه مندان فوتبال بر این باورند که پی.اس.جی باشگاه بزرگی نیست و بازیکنان فقط به خاطر پول به این تیم می روند. آنها می گویند زمان زیادی لازم است تا پاری‌سن‌ژرمن به حد و اندازه باشگاه‌های بزرگ و ریشه‌داری که تاریخ بزرگی دارند و در مرور زمان پایه های خود را بنا کرده اند، برسد.

لیونل مسی اما این موضوع را رد می‌کند و می‌گوید که پی‌اس‌جی دلیلی برای حسادت با باشگاه‌ بزرگ ندارد و خودش را در اروپا و جهان ثابت کرده‌است.

او در این مورد به مجله باشگاه گفت:«پاریسن‌ژرمن باشگاهی در حال رشد است، جاه طلبی دارد و می‌خواهد به رشد خود ادامه دهد. همه جا برای پیشرفت دارد و هم برای کسب قدرت. این باشگاه یکی از بزرگترین باشگاه‌های جهان است و به پیشرفت و بزرگ‌تر شدن ادامه می‌دهد، آنها هیچ دلیلی برای حسادت با باشگاه‌های بزرگ و تاریخی ندارند.»

لیگ قهرمانان اروپا اولویت اصلی تیم پاریسی است، جامی که بسیاری در ابتدای فصل معتقد بودند با بازیکنانی که این تیم به خدمت گرفته هر چیزی کمتر از قهرمانی در آن، به معنی ناکامی پاری سن ژرمن خواهد بود.

 مسی 34 ساله در مورد شانس این تیم برای قهرمانی در اروپا گفت: «برنده شدن در لیگ قهرمانان دشوار است. اینجا جایی است که بهترین تیم‌ها و بازیکنان رقابت می‌کنند. بی‌توجهی به کوچک‌ترین جزئیات می‌تواند شما را حذف کند. باشگاه‌ها و تیم‌های بزرگ در برای قهرمانی می‌جنگند. ما تیمی داریم که باید تلاش خود را انجام دهد. ما هیجان زده و مشتاق به دستیابی به آن هستیم، اما باید آرام بمانیم. در لیگ قهرمانان همیشه بهترین تیم برنده نمی‌شود و باید به همه جزئیات توجه کرد، تیم‌های قوی آن‌هایی هستند که به اهداف خود می‌رسند.»

شایعات زیادی در مورد اینکه مسی از زندگی در پاریس لذت می برد یا نه وجود دارد. با استانداردهای او زدن هفت گل و 9 پاس گل در 22 بازی برای پاری سن ژرمن یک آمار ضعیف به حساب می اید. اما او تاکید دارد که از بازی کنار بازیکنان بزرگ در پاریس لذت می برد: «من قبلا نیمار و آنخل دی‌ماریا را می‌شناختم. کیلیان امباپه را نمی‌شناختم، اما ما در زمین بازی با یکدیگر بیشتر آشنا می‌شویم تا بهتر هماهنگ شویم و ببینیم که چگونه با یک‌دیگر احساس راحتی می‌کنیم. من به اندازه کافی خوش شانس بودم که در بارسلونا و حالا در پاریسن‌ژرمن با بهترین‌ها بازی کردم. خوشحالم و مشتاقانه به ادامه راه فکر می کنم.»Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا