آموزشی

ویدیو/برنامه AC15 چیست و چگونه دوره MBA را متحول می کند (بخش دوم)


تحولات بسیار سریع دنیای کسب و کار باعث شده تا مدیران در رقابت با محیط کسب و کار دچار چالشهای شدیدی باشند. اگر چه یادگیری نقش مهمی در توان افزایی مدیران دارد. اما آموزش موجود در کشور هم در این رقابت، عقب مانده است. با تغییر چند محتوای درسی این آشفتگی جبران نخواهد شد.

ما نیازمند یک انقلاب در نگاه راهبردی خود به فرایند آموزش عالی مدیریتی در کشور هستیم که تمرکز خود را بر تغییر ساختار ذهنی مدیران کشور قرار دهد. از سال گذشته طراحی برنامه ای با عنوان آکادمی قرن پانزدهم آغاز شد که هدف آن ایجاد یک تغییر اساسی در استراتژی، فرایندهای اجرایی و نحوه ارزیابی دوره های ارشد و عالی مدیریتی MBA و DBA بود.

این برنامه تحول که با پشتیبانی مرکز EBS سوئد طراحی شده از ساختار آموزشی اختصاصی دانشجویان تا خانواده آنها را هدف قرار خواهد داد.

این برنامه بخش های بسیار زیادی دارد که قصد داریم در قالب چند مصاحبه با مدیران اجرایی بخشهای مختلف مرتبط با آن، به تفصیل در این باره صحبت کنیم. در بخش دوم به موضوع تمرکز دوره آنلاین MBA آکادمی مجازی ایرانیان بر تحولات دیجیتالی مبتنی بر کسب و کارهای نسل چهارم می پردازیم.

خانم مهندس فرزانه عضو موثر هیات علمی آکادمی و قائم مقام شرکت مهندسی توربین درباره این بخش با عاطفه بقایی گفتگو می کند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا