خبر

ولایتی: همکاری‌های جبهه مقاومت برای اخراج نیروهای آمریکایی از منطقه ادامه یابد  | جهان محتوا


شفقنا- دکتر ولایتی در دیدار با فیصل مقداد وزیر امور خارجه سوریه گفت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان حامل پرچم جبهه مقاومت در منطقه همچنان مانند گذشته از شما حمایت خواهد کرد.

به گزارش شفقنا، در ابتدای این دیدار وزیر امور خارجه سوریه با قدردانی از مواضع مهم و تعیین کننده مقام معظم رهبری و جمهوری اسلامی ایران گفت: از مواضع مستحکم مقام معظم رهبری بسیار سپاسگزاریم و مدنظر داریم اطاعت از دستورات او ضروری است. تصمیم قاطع جمهوری اسلامی ایران و همچنین سوریه ایستادگی در برابر متجاوزانی است که سال ها خاک این کشور را به ناحق اشغال کرده اند و در مقابل آنها خواهیم ایستاد و مواضع مقام معظم رهبری همواره این بوده است. . راه حلی برای مسائل منطقه بود.

وی تاکید کرد: ایران به عنوان مهمترین کشور در جبهه مقاومت تاکنون حمایت های اساسی و عملی داشته است و از جمهوری اسلامی ایران به عنوان رهبر جبهه مقاومت در برابر آمریکا و نقشه های خرابکارانه آن در منطقه تشکر می کنیم.

ولایتی در این دیدار گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره از محور مقاومت یعنی سوریه به عنوان یکی از مهمترین حلقه های طلایی این زنجیره حمایت کرده و می کند و مواضع مخالفان این کشور را نیز رد کرده است. به شهرک سازی های مشترک در منطقه و از پروژه های ضد فلسطینی حمایت می کند و شکی نیست که همکاری کشورهای عضو جبهه مقاومت برای بیرون راندن بقایای آمریکا از سوریه و سایر نقاط منطقه باید با قوت ادامه یابد. و جمهوری اسلامی ایران هرگز در این امر کوتاهی نخواهد کرد و رژیم صهیونیستی و عوامل آن کوچکتر از تضعیف جبهه مقاومت قدرتمند هستند.

دکتر ولایتی افزود: جمهوری اسلامی ایران به عنوان پرچمدار جبهه مقاومت در منطقه همچنان مانند گذشته از شما حمایت خواهد کرد.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا