خبر

وقتی کامران نجف زاده به دادکان گفت نوستراداموس!/ کلاهی درست کرده اند به اسم خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال

خبرورزشی –

بحث خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس همچنان داغ است و امروز هم خبر رسید به دلیل پاره ای از مشکلات فعلا پروژه واگذاری متوقف شده است. محمد دادکان یکی از چهره هایی است که در طول این سال ها بارها علیه روند خصوصی سازی این دو باشگاه مصاحبه کرد. بخش هایی از حرف های ۳ سال قبل دادکان را در این زمینه بخوانید:

*یک بار کامران نجف زاده خبرنگار صدا و سیما به من گفت شما نوستراداموس هستی و هرچه می گویی محقق می شود. به او گفتم نوستراداموس نیستم ولی مردم و جامعه ام را می شناسم. امروز کلاهی درست کرده ایم به نام خصوصی سازی تا سر مردم بگذاریم. استقلال و پرسپولیس خصوصی نمی شوند. کت و شلوار را نگه می دارند و دکمه اش را می فروشند.

*درباره اینکه چرا این دو باشگاه واگذار نمی شوند باید بگویم استقلال و پرسپولیس را به خاطر محبوبیت و سر و صدایی که دارند به شخص واگذار نمی کنند. می ترسند به کسی واگذار کنند تا آن شخص علیه همین ها، آدم ها را جمع کند و شعار بدهد و چیزی که مدنظرش است را روی کار بیاورد.

*اصلا این دو باشگاه را به چه کسی بفروشند؟ چه کسی این پول را دارد؟ می گویند سهامش را به مردم واگذار کنند. اینها فقط «صوت» است. اگر هم به کسی بدهند از این جیب به آن جیب می کنند تا ظاهر را حفظ کنند و فقط دکمه کت را می فروشند.

*باید از مسئولان وزارت ورزش بپرسید تضمینش چیست اگر استقلال و پرسپولیس را فروختید کوچک نشوند؟ کدام پیشکسوت می آید بخرد؟ تمام پیشکسوتان را می شناسم. پشتش دو سه مدیر و چند نفر از خارج هستند که می گویند بخرید. مگر شما قبلا مدیر باشگاه نبودید؟ شما چه کار برای این باشگاه کردید؟ پرسپولیس و استقلال و فدراسیون یک ساختمان دارند که آنرا هم ما خریدیم. اگر این ساختمان نبود کجا می خواستند بنشینند و تصمیم بگیرند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا