خبر

وظیفه هیئت فوتبال تیم‌داری نیست/ مبارزه با فساد در فوتبال بوشهر – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتوا


به گزارش خبرنگار مهر ، امیرحسین محشم بعدازظهر پنجشنبه در گفت و گو با اصحاب رسانه اظهار داشت: بر اساس اساسنامه ریاست هیات مدیره فوتبال شغل محسوب نمی شود و در سایر استانداری ها نیز مدیران برخی دستگاه های اجرایی این مسئولیت را بر عهده دارند. مسئولیت ریاست هیئت فوتبال

و گفت: وظیفه ذاتی شورای فوتبال بر اساس اساسنامه، امور اجرایی و برپایی مسابقات، کشف استعدادها، توسعه و گسترش فوتبال و عدم تیمداری و در واقع سقوط و صعود تیم هاست. در واقع نتیجه عملکرد باشگاه ها و قدرت ساختاری و فنی آنهاست.

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: البته با سقوط برخی از تیم های استان، صعودهایی از جمله صعود شاهین بندرالامری به لیگ دسته اول و صعود تیم امید وجود دارد. الجنوب. تیم پارس جم به لیگ برتر و جوانان ایران جوان بوشهر و پارس جنوبی جم به لیگ دسته اول صعود کردند و جوانان کشور یکی از دستاوردهای باشگاهی و فوتبال استان بود.

تشریفات اجرایی منظم شورای فوتبال بوشهر

وی تصریح کرد: شورای فوتبال با اجرای تقویم منظم و اصلاح برخی موارد از جمله برخی مسابقات و راه اندازی چند دوره مسابقات جدید از جمله لیگ منطقه ای مدارس، لیگ منطقه زیر 13 سال و لیگ زیر 15 سال علاوه بر … برگزاری مسابقات جوانان . و جوانان در سطح لیگ برتر و دسته اول، برگزاری همزمان لیگ برتر، لیگ دسته اول شهرستان، لیگ بانوان و جشنواره فوتبال بانوان، حرکتی پیشرو در رشد و استعدادیابی است. جستجو کردن گرفته شد

و ادامه داد: همچنین تمامی باشگاه های استان دارای سیستم اتوماسیون اداری هستند و کلیه مکاتبات از طریق اینترنت و از طریق اتوماسیون ارسال و دریافت می شود.

حضور موفق حاکمان بوشهری در لیگ برتر

محشم گفت: انتخاب تمامی داوران بر اساس فرآیند و آمادگی جسمانی و آزمون های نظری بوده است.

وی ادامه داد: جلسه عادی تدارکاتی در شهر آیسان با حضور مسئولان کمیته داوران کشور برگزار شد و خوشبختانه داورانی از همین استان در لیگ برتر انگلیس فعالیت می کنند و مسابقات مهم لیگ برتر را قضاوت می کنند. لیگ و دسته اول.»

وی افزود: داوری دربی در لیگ برتر انگلیس و فینال جام حذفی از جمله دیدارهای مهمی بود که داوران بوشهری قضاوت می کردند.

داستان شاهین شهیدی و شاهین تابان

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر تصریح کرد: در بحث وقایع دو سال گذشته شاهین باید گفت که در ابتدای فصل گذشته با رایزنی با هیئت فوتبال استان علیرغم اینکه نداشتیم. وظیفه در این زمینه برای حمایت از تیم شاهین وابسته به شهرداری بوشهر صورت گرفت که مسئولان شورای شهر و شهرداری آن را نپذیرفتند و اسپانسر را نپذیرفتند.

و گفت: تیم فصل گذشته در شرایط نابسامانی قرار گرفت و در برخی از مسابقات که به میزبانی تیم شاهین شهیدی برگزار شد، شورای فوتبال استان هزینه های اسکان و غذای داوران و ناظران مسابقات را پرداخت کرد تا وجود داشته باشد. عدم ایجاد اختلال در اجرای مسابقه

یادآور می شود: در فصل جدید همکارش شاهین تابان بدون مجوز و با رایزنی شورای فوتبال استان بوشهر وارد این رقابت ها شد و با وجود بسته شدن دوره نقل و انتقالات، مجوز جذب بازیکن به این تیم داده شد و تا پنجم هفته (7 آبان) این تیم از اداره ورزش و جوانان مجوز فعالیت گرفت.

وی گفت: هنوز اساسنامه و ثبت شرکت این باشگاه را دریافت نکرده ایم در حالی که تمامی تیم های فعال در استانداری با دریافت مجوز ثبت شرکت تحت عنوان موسسه فعالیت می کنند.

محشم خاطرنشان کرد: به دلیل نامشخص بودن وضعیت مالکیت این تیم با نظر و مسئولیت شورای فوتبال به چهار تیم اصلی شاهین تابان (متوسط، جوانان، جوانان و جوانان) مجوز انتقال و جذب بازیکن داده شد. شروع فصل فصل (شهریور). عشق 9 تیم از 4 تیم در مسابقات کشوری سهمیه خود را از دست دادند و اتفاقا همین جوانان و امید هم اکنون در تیم اول شاهین تابان بازی می کنند.

وی با اشاره به اینکه به صورت جدی وارد عرصه مبارزه با فساد شده و نتایج خوبی به دست آورده ایم، گفت: حکم کمیته اخلاق برای تعدادی از عوامل باشگاه های مطرح استان (که به عنوان واسطه در فوتبال کشور شناخته می شوند) گرفته شده و هم اکنون هستند. ممنوع شد. فعالیت او حتی اجازه ورود به ورزشگاه را ندارد.

مهشم تصریح کرد: تعطیلی تعدادی از مدارس فوتبال استانداری بوشهر به دلیل مشکلاتی در پیگیری و نظارت کمیته جوانان است که به طور جدی پیگیر این موضوع هستیم.

و خاطرنشان کرد: شفاف سازی کلیه پرداخت ها و دریافت های مالی از طریق حساب مشخص در هیات فوتبال و جلوگیری از انتخاب تیم های منتخب استانداری و استفاده از تمامی توانمندی های فوتبالی استانداری برای سایر وظایف.

ماموریت هیات فوتبال اداره تیم نیست/مبارزه با فساد در فوتبال بوشهر

حضور استانداری ها، تیم های اصلی در تیم ها

و رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر با اشاره به حضور ملی پوشان هم استانی در تیم های پایه ایران گفت: حضور ادیب زارعی در تیم جوانان ایران، حضور علی حسنی. در تیم جوانان و سید محمد حسینی در تیم ملی ایران. تیم ملی جوانان و سید ابوالفضل مطیعی در تیم ملی فوتسال جوانان ایران یکی از این سرمقاله هاست.

و گفت: انتخاب 9 بازیکن از جوانان استان و اعزام به اردوی استعدادیابی تیم ملی جوانان در بندرعباس و میزبانی از اردوی استعدادیابی استعدادهای ملی جوانان در شهرستان جم از جمله این موارد بود. برنامه های دیگر

اولین بار در فوتبال شهرستان

محشم گفت: اول کوپک داوری کامل فوتبال منطقه ای لیگ برتر و داوری دربی لیگ برتر داوری همکاران خانم شهرستان در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور برگزاری اولین دوره آموزشی حرفه ای فوتبال ساحلی بانوان در کلاس B و به زودی الف آقایان برگزاری مسابقات قهرمانی لیگ فوتبال مدارس منطقه ای و لیگ های برتر زیر 13 و زیر 15 سال ثبت شرکت و هویت مالی کلیه هیئت های فوتبال شهرستان ها فعالیت استعداد یاب یکی از اولین اقدامات فوتبال استان بوشهر، امین معینی و مشم وفایی از سوی تیم ملی استان بوشهر، تعطیلی مدارس فوتبال بدون مجوز و الزام باشگاه ها به ثبت شرکت بود.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا