خبر

وضعیت آب در جم بحرانی است/ انتقاد از جلسات بدون خروجی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتواسید علیرضا سجادی در گفتگو با خبرنگار مهر با ابراز گلایه از وضعیت بحرانی آب در شهرستان و روستاهای جم اظهار داشت: چرا در شهرستان جم که بیش از 70 درصد ساکنان آن مشغول به کار هستند مشکل آب وجود دارد. در صنایع عظیم نفت، گاز و پتروشیمی مستقر در منطقه کوتاه خواهد آمد.

رئیس شورای شهر جم از جلسات بدون نتیجه و تصمیم گیری به شدت انتقاد کرد گرفتن فرماندار بوشیر در خصوص آب های شهرستان جم خواستار توجه ویژه به موضوع بحرانی کم آبی جم شد.

وی با ابراز تاسف از تداوم آبرسانی به روستاها و نقاط شهرستان جم با تانکر، تصریح کرد: وضعیت فعلی آب در شهرستان زیبابندی مردمی هستند که در راهپیمایی ها و انتخابات از جمهوری اسلامی ایران حمایت می کنند و آنها را حمایت می کنند. میزبان صنایع نفت، گاز و پتروشیمی هستند. این نیست.

انتقاد از سکوت

سجادی با انتقاد شدید از سکوت دبیران و برخی مدیران استانداری در خصوص موضوع آب مربا گفت: هر روز باید پاسخگوی تماس های متعدد شهروندان بود. جیمی مربوط به مشکل کم آبی باشد.

وی افزود: آب بخشی زیادی از روستاهای شهرستان جم با تانکر تامین می شود. قطعی آب در اکثر مناطق شهرستان جم و روستاها به مدت یک هفته ادامه دارد و بحران آب در شهرستان جم جدی است.

رئیس شورای شهر جم خاطرنشان کرد: چرا مدیران و مدیران استانی صدای بحران آب در شهر جم را نادیده می گیرند؟

لزوم مداخله جدی مسئولان

وی بیان کرد: بحث بحرانی آب در شهرستان جم نیازمند مشارکت جدی نماینده مردم در شورای اسلامی، فرماندار، معاون کارمند کشوری و رئیس اداره و سازمان برنامه ریزی است. اندازه کوچکمدیر عامل آبفای استانداری بوشهر از موضوع بحرانی آب بند ابراز نگرانی کرد.

سجادی با اشاره به مدیران صنایع موجود در منطقه و حق مسئولیت های اجتماعی، از مدیران مجتمع گاز و شرکت پالایش فجر جم شرکت پالایش گاز سازمان منطقه ویژه شورای راهبردی و پتروشیمی خواست: برای حل آن یک رویکرد جدی اتخاذ کنید. مشکل سخت کم آبی در شهر جم.

وی افزود: اکنون در شهرستان جم به دلیل بی توجهی مسئولان، مسئله آب به یک بحران اجتماعی تبدیل شده و تنش آبی که می‌توانست کنترل شود، به موضوع مهمی تبدیل شده است و در همه بحث‌ها کم آبی داریم.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا