خبر

وصیت نامه مهدی باکری: رسالت اباعبدالله را رسالت خود بدانید | جهان محتوا


شفقنا- در وصیت نامه مهدی باکری آمده است: بدانید اسلام تنها راه رستگاری و سعادت ماست، همیشه به یاد خدا باشید و به دستورات الهی عمل کنید، پیروز باشید و از صمیم قلب به امام تقلید کنید و به نماز و مجالس اهمیت زیادی بدهید. . یاد اباعبدالله و سیدالشهدا(ع) راه سعادت و توشه آخرت است، همیشه به دنبال تربیت حسین و زینبی باشید و پیام آنها را پیام خود بدانید.
به گزارش شفقنا، چهارم اسفند سالروز شهادت مهدی باکری است. مهدی باکری که در زمان جنگ ایران و عراق از سرکردگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شمار می رفت و مسئولیت لشکر سی و یکم عاشورا را بر عهده داشت.

البکری در عملیات های فتح المبین، بیت المقدس، رمضان، مسلم بن عقیل، والفجر 1، 2، 3 و 4 و همچنین عملیات خیبر حضور فعال داشت. وی در عملیات بدر در روستای حریبه بر اثر اصابت گلوله مستقیم به نیروهای عراقی به شهادت رسید. سپس گروهی از داوطلبان سعی کردند جسد او را به عقب برگردانند، اما در حالی که او در حال بازگشت بود، قایق آنها مورد اصابت موشک RP قرار گرفت. گای و تمام اجسادشان در اروندرود گم شدند

دستور بنده باطل مهدی باکری

یا الله محمد(ص) علی(ع) فاطمه زهرا(س)، الحسن(ع)، الحسین(ع)، علی(ع)، محمد(ص)، جعفر(ع)، موسی(ع) یا علی (علیه السلام). ام محمد (ص)، علی (علیه السلام)، الحسن (علیه السلام)، یا حجه (علیه السلام). ای روح الله و ای پیروان و شهدای باایمان

خدایا چگونه می توانم وصیت نامه بنویسم در حالی که پر از گناه و نافرمانی هستم. گرچه از رحمت و بخشش تو ناامید نیستم، اما از مرگ بی رحم می ترسم. می ترسم رفتنم پاک نباشد و مرا نپذیرد. پروردگارا ببخش تا از ما راضی نباشی نمیروم. وای سی روز میشم خدایا چقدر زیبا و بنده هستی سلام من متوجه نشدم ای شفاعت اباعبدالله! وای چه زیباست که انسان برای لقای پروردگارش آماده باشد و چه کنم خدایا قبولم کن.

درود بر روح خدا، منجی ما از امروز، عصر ظلم، عصر کفر و الحاد، عصر ظلم بر اسلام و پیروان واقعی آن. عزیزان من باید شب و روز خدا را شکر کنیم تا سرباز واقعی این نعمت شویم و خطر فریب درونی و دنیوی را دریابیم و هشدار دهیم که خلوص نیت و پاکی عمل تنها راه حل است.

ای حبیب اباعبدالله، باید شهادت را در آغوش بگیری، گونه هایت از شادی سرخ شود و قلبت تندتر بزند. ما باید مضمون فرمایشات امام را بفهمیم و عمل کنیم تا به وظیفه شکرگزاری خود عمل کنیم.

از مادر، برادران، خواهران و اعضای خانواده ام می پرسم

بدانید که اسلام تنها راه رستگاری و سعادت ماست، پس همیشه به یاد خدا باشید و به دستورات الهی عمل کنید، پشتیبان باشید و از صمیم قلب از امام تقلید کنید و به مناجات و مجالس به یاد اباعبدالله و حضرت اباعبدالله علیه السلام توجه داشته باشید. شهدا که راه سعادت و وزن آخرت است. همواره از رهنمودهای حسینی و زینبی بهره مند باشید و پیام آنان را از آن خود بدانید و فرزندان خود را نیز همین گونه تربیت کنید تا سربازان مؤمن با ایمان و عاشق شهادت و علمای صالح اسلام، وارثان حضرت ابوالفضل به دنیا بیایند. از خداوند برای همه کسانی که به من توهین کردند و به گردنم حق دارند طلب آمرزش می کنم و امیدوارم خداوند بسیاری از گناهان مرا ببخشد.

خدایا منو پاک قبول کنمنبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا