خبر

وزیر کار: در راستای تحقق اشتغال آفرینی بسته‌های جدید حمایتی برای تولید کنندگان در نظر گرفته‌ایم


شفقنا- وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: امسال سال اشتغال است و در راستای تحقق اشتغال آفرینی بسته‌های جدید حمایتی را برای تولید کنندگان در نظر گرفته‌ایم ضمن اینکه امسال تقاضا برای بیمه بیکاری ۳۸ درصد کمتر از پارسال بود و این یعنی افزایش حقوق‌ها تأثیری بر تعدیل نیرو نداشته است.

به گزارش شفقنا، حجت الله عبدالملکی روز چهارشنبه هفتم اردیبهشت در حاشیه سفر استانی رئیس جمهور به استان قزوین به عنوان نماینده رئیس جمهور در البرز حضور داشت و در جمع خبرنگاران، بیان کرد: امسال سال اشتغال است و در راستای تحقق اشتغال آفرینی بسته‌های جدید حمایتی را برای تولیدکنندگان در نظر گرفته‌ایم.

وی بیان کرد: بر اساس نظریه افزایش انگیزه نیروی کار، با افزایش دستمزد بهره‌وری نیروی کار بیشتر می‌شود و درنتیجه کارفرما تمایل بیشتری برای حفظ آن نیرو خواهد داشت ضمن اینکه امسال تقاضا برای بیمه بیکاری ۳۸ درصد کمتر از پارسال بود و این نشان می‌دهد افزایش حقوق‌ها تأثیری بر تعدیل نیرو نداشته است.

وزیر کار در ادامه با اشاره به سفر و بازدید خود از شهر محمدیه و مهرگان در استان قزوین بیان کرد: با توجه به موقعیت شهر محمدیه و احداث شهر جدید مهرگان، احداث و تکمیل بیمارستان یکی از ضروریات دولت است که با یک اقدام جهادی و انقلابی در دستور کار مسئولان دولت قرار خواهد گرفت.

خبر قبلیرئیس جمهور مصر مسجد امام حسین(ع) را افتتاح کرد و در آن نماز خواند+ فیلم و تصاویر
خبر بعدیارسال نامه تهدید آمیز حاوی گلوله به نخست وزیر اسرائیلSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا