خبر

وزیر راه و شهرسازی: ایرانی‌ها می‌توانند برای تماشای بازی‌های جام جهانی سفر یک روزه به قطر داشته باشند  | جهان محتوا


شفقنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: ایرانیان می توانند صبح با کشتی تفریحی به قطر سفر کنند و مسابقه مورد نظر خود را تماشا کنند و شب به کشور بازگردند.

به گزارش شفقنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهندس رستم قاسمی در حاشیه انعقاد تفاهم نامه بین دستگاه های مختلف این وزارتخانه و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: یک از تفاهم نامه های امضا شده در زمینه گردشگری دریایی که یکی از مهمترین استانداردها در حوزه گردشگری است شاید بتوانی

وی افزود: تفاهم نامه دیگر مربوط به زمین های مورد نیاز سرمایه گذاران در حوزه گردشگری است و مقرر شد با وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و سازمان ملی زمین و مسکن همکاری شود و سومین تفاهم نامه نیز ساخت هتل های فرودگاهی بود. .

آقای قاسمی همچنین درباره آمادگی طرف قطری برای استفاده از توانمندی های موجود ناوگان حمل و نقل هوایی و دریایی ایران برای جابجایی مسافران در جام جهانی گفت: تقریباً محدودیتی در تعداد پروازها نداریم و به توافق رسیده ایم. قطری ها حدود ده هزار دلار برای فرود هواپیما در جام جهانی دریافت می کنند اما این رقم برای ایران تقریبا رایگان شده و پولی دریافت نمی کنند.

وی افزود: هیچ محدودیتی برای تردد شهروندانی که مایل به تماشای جام جهانی قطر هستند نداریم و پیش بینی می شود دو نمایشگاه در حوزه گردشگری و صنایع پیشرفته در جنوب کشور برگزار شود. در سفر به قطر با مسئولان وزارت ورزش و جوانان.

وی در پاسخ به این سوال که طرف قطری اعلام کرده است که به متقاضیان ایرانی به شرط اقامت 3 روزه در قطر بلیت جام جهانی می فروشد، گفت: ایرانیان می توانند صبح ها با استفاده از کشتی به قطر سفر کنند. کشتی، بازی مورد نظر خود را تماشا کنید و شب به خانه برگردید. همچنین بینندگان خارجی می توانند با استفاده از شاتل های ما و انتخاب کیش به عنوان محل سکونت، بازی مورد نظر خود را تماشا کرده و به کشور خود بازگردند. چون به هر حال اقامت در قطر بسیار گران است.

وی درباره ادامه فروش بلیط هواپیما ارزان به گردشگران خارجی نیز گفت: با متخلفان برخورد خواهد شد و در صورت ارتباط در این زمینه به ما اطلاع دهید و با آن برخورد می کنیم.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا