خبر

وزیر آموزش و پرورش: «طرح رتبه بندی معلمان به زودی اجرایی می شود»


شفقنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: ایرادات شورای نگهبان به طرح رتبه بندی معلمان در مجلس اصلاح شده و این طرح به زودی نهایی می‌شود.

به گزارش شفقنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، یوسف نوری؛ در نشست صمیمی با پیشکسوتان، معلمان و دانشجومعلمان منتخب استان آذربایجان شرقی اظهار کرد: معلمان، با اقتدار و اختیار کامل در کلاس، امر تعلیم و تربیت را جدی بگیرند و اجازه نفوذ دشمنان در دستگاه را ندهند.

نوری ادامه داد: برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان، از حمایت کامل رئیس جمهور و مجلس شورای اسلامی، برخورداریم و این طرح به زودی با اعتبار مکفی، اجرا خواهد شد.

عضو کابینه دولت سیزدهم با تأکید بر این که در پرداخت ها نمی توانیم از قانون سرپیچی کنیم، تصریح کرد: جامعه فرهنگیان باید هوشیارتر از همیشه عمل کند و مشکلات دستگاه تعلیم و تربیت و همه نارسایی ها را با سند و مدرک ارائه و از طریق قانونی پیگیر شود تا به نتیجه مطلوب برسد.

وزیر آموزش و پرورش افزود: معلمان جوان و دانشجومعلمان، می توانند با رفتارهای مناسب و صمیمی مطابق آنچه در شیوه های تربیتی ائمه و بزرگان اسلام دیده می شود، زمینه را برای پرورش دانش آموزان طراز جمهوری اسلامی فراهم کرده و راه های نوین برای تربیت نسل جدید ارائه دهند.

وی با بیان این که ابتکار، خلاقیت و به کار گیری روش های به روز، منجر به ایجاد تحول می شود، گفت: نظام تعلیم و تربیت از دانشجومعلمان انتظار دارد برای ایجاد تحول در دستگاه، تلاش کنند.

نوری تصریح کرد: باید با اتحاد، همدلی و مشورت معلمان جوان و دانشجومعلمان با یکدیگر و استفاده از تجارب پیشکسوتان، نظرات و عملکردهای خلاقانه را جمع بندی و نیازمندی های نظام را شناسایی و تبیین کنیم.

وی گفت: وزارت آموزش و پرورش از طرح ها و نظرات خوب و مؤثر دانشجومعلمان و سایر همکاران فرهنگی استقبال خواهد کرد و در صورت تأیید آنها را تاحصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا