خبر

وزارت دفاع روسیه: حمله یگان‌های رزمی روسیه در همه جبهه‌های اوکراین از سر گرفته شد


شفقنا- وزارت دفاع روسیه پس از امتناع کی یف از مذاکره، امروز با صدور دستوری اعلام کرد که حمله یگان‌های رزمی مسکو در همه جبهه‌های اوکراین ازسرگرفته شده است.

به گزارش شفقنا از مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه امروز شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: پس از امتناع کی یف از مذاکره، امروز به همه واحدهای نیروهای مسلح روسیه دستور داده شد تا در همه جهات حمله کنند.

به گزارش اسپوتنیک، در بیانیه صادره از سوی وزارت دفاع روسیه در این خصوص آمده است: در جریان تخلیه ۸۲ نظامی اوکراین که در جزیره «مار» تسلیم شدند، ۱۶ قایق نیروی دریایی کی‌یف سعی کردند به کِشتی های روسیه حمله کنند. به احتمال زیاد پهپادهای آمریکایی قایق های اوکراینی را به سمت کِشتی های ناوگان دریای سیاه روسیه هدایت کردند.

بیانیه مذکور در ادامه اضافه کرد: روز گذشته ۱۶ قایق اوکراینی به کِشتی های روسیه حمله کردند که ۶ فروند از آنها منهدم شدند. در جریان حمله قایق های اوکراینی، پهپادهای «RQ-۴» و «MQ-۹А» آمریکا در منطقه در اقدامی تحریک آمیز شروع به گشت زنی کردند.

وزارت دفاع روسیه در این بیانیه اضافه کرد: داده ها نشان می دهند که ملی گرایان اوکراین به استقرار توپخانه ها و راکت اندازها در مناطق مسکونی در کی یف و سایر شهرها ادامه می دهند. روش جنگ ملی گرایان اوکراین شبیه تروریست ها است. روسیه را تحریک به آتش مقابل در مناطق مناطق مسکونی می کنند.

بیانیه وزارت دفاع روسیه افزود: نیروهای مسلح روسیه هیچ حمله ای را به مناطق مسکونی شهرهای اوکراین انجام نمی دهند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا