خبر

واکنش کنایه‌آمیز آذری به عزل رئیس فدراسیون فوتبال

خبرورزشی –

در حالی که یک روز از جلسه هیئت رییسه برای عزل شهاب الدین عزیزی خادم و انتخاب میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست فدراسیون می‌گذرد، همچنان واکنش ها به این اتفاق ادامه دارد و در تازه ترین اظهارنظر سعید آذری مدیرعامل سابق فولاد و ذوب آهن با انتشار شعر معروف رهی معیری و با زبانی کنایه آمیز به تصمیم اعضای هیئت رییسه واکنش نشان داده است.

آذری با طرح چند پرسش نوشته است: عزیزی خادم رفت. تاج رفت دادکان و کفاشیان هم رفتند. چه کسی می اید؟ سوال روز این است. با چه معیاری اعضای مجمع رییس انتخاب می‌کنند؟ آیا در اشتباهاتی که آنها را به رییس قبلی نسبت می‌دهند فقط او سهم دارد ؟ یا کسان دیگری نیز باید پاسخ‌گو باشند؟

آذری در پاسخ نوشته است: فرقی نمیکند. از کوزه همان برون تراود که در اوست. تا مجمع فدراسیون فوتبال با بی دقتی و بدون استراتژی و مطالعه تصمیم بگیرد همین است و بس. امیدوارم حد اقل این بار سرمان به سنگ اندیشه خورده باشد و تخصص و برنامه را انتخاب کنیم. ما همه در بلوای امروز فوتبال شریک هستیم.

او در پایان با اشاره به مجمع اردیبهشت ماه نوشته است: آزمونی دیگر و انتخابی دیگر. امید است بار دیگر احساس و مصلحت اندیشی جایش را به تدبیر و تخصص ندهد. آمینSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا