خبر

واکنش رئیس بارسلونا به انتقالی مسی به آمریکا/ به خاطر اسپانیا؛ از ژاوی تقدیر کنید! | جهان محتوااسپانیا در جام جهانی عملکرد خوبی دارد و خوان لاپورتا معتقد است کار ژاوی هرناندز با بازیکنانی مانند خاوی، پدری و فران تورس به تیم ملی کمک کرده است. رئیس بارسلونا خواستار تجلیل از باشگاه کاتالانی به خاطر کاری که لاروخا در قطر انجام می دهد شد.

لاپورتا روز دوشنبه گفت: “فکر می‌کنم آنها فوق‌العاده خوب بازی می‌کنند و ما در بارسلونا به دیدن بازیکنان خود در تیم افتخار می‌کنیم.” بازیکنان بزرگی در تیم هستند که دنیا را خیره کرده اند و بیشتر آنها برای بارسلونا بازی می کنند. ما احساس غرور می کنیم که بازیکنان ما عملکرد خوبی دارند. لوئیس انریکه تمام فشارها را خودش تحمل می کند و به بازیکنان، به خصوص جوان ترها اجازه می دهد تا روی فوتبال تمرکز کنند. اسپانیا در کنار برزیل و فرانسه یکی از مدعیان قهرمانی در جام جهانی است. عملکرد تیم ملی تا حدودی مدیون کار خوبی است که در بارسلونا انجام دادند. ژاوی سزاوار تقدیر است زیرا او در بارسلونا به خوبی از بسیاری از این بازیکنان مراقبت کرده است.

شایعه حضور مسی در لیگ آمریکا

با توجه به اینکه لیونل مسی بیش از هر زمان دیگری به اینترمیامی پیوند خورده است، از لاپورتا خواسته شده در مورد مسی و انتقال احتمالی او به بارسلونا صحبت کند. لاپورتا پاسخ داد: او می داند که بارسلونا خانه اوست، اما من در مورد مسائل جاری با او صحبت نمی کنم زیرا او با پاری سن ژرمن قرارداد دارد و این درست نیست.

برنامه های نقل و انتقالات بارسلونا

در مورد اهداف دیگر نقل و انتقالات بارسلونا، لاپورتا در مورد محدودیت های اعمال شده توسط فیرپلی مالی صحبت کرد و گفت: ما نیازی به خرید بازیکن در بازار ژانویه نداریم، مگر اینکه چیزی تغییر کند، زیرا در تابستان خریدهای زیادی انجام دادیم. ” . ما از روندی که فصل با وجود حضور نداشتن در لیگ قهرمانان اروپا پیش رفته راضی هستیم. اولویت لیگ است و ما در رتبه اول هستیم. ما هر روز بهتر می شویم. بحث فیرپلی مالی روی ما تاثیر می گذارد، قوانین بسیار محدود کننده ای دارد و روز به روز سخت تر می شود. روز پنجشنبه پیام جدیدی مبنی بر کاهش حاشیه حقوق دریافت کردیم. آنها باید آن را بررسی کنند زیرا این کار منطقی نیست. ای کاش آنها در گذشته این وسواس نسبت به بازی جوانمردانه مالی داشتند، شاید بارسلونا در چنین شرایطی قرار نمی گرفت، حتی اگر ما سخت تلاش می کنیم تا بر این مسائل غلبه کنیم.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا