خبر

واکنش جالب فرگوسن به پیش بینی قهرمان لیگ برتر؛ آرسنال یا سیتی؟ | جهان محتوابه گزارش Sport Bible، به نظر می رسد رقابت برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر بین دو تیم آرسنال و منچسترسیتی در جریان است و باید دید در نهایت کدام تیم می تواند قهرمان شود. آرسنال در حال حاضر با 5 امتیاز بیشتر از سیتی در صدر جدول قرار دارد و امیدوار است پس از سال ها قهرمان شود.

شاگردان مایکل آرتتا با وجود اینکه تنها 11 مسابقه به پایان فصل باقی مانده اند، حریف سختی را پیش رو دارند که اتفاقاً او نیز باید با آن دیدار کند.

هواداران منچستریونایتد امیدوارند روند افزایشی این تیم یونایتد را به مسیر قهرمانی اضافه کند اما شکست سنگین لیورپول و محرومیت ساوتهمپتون شانس این تیم را برای قهرمانی کاهش داد.

سرالکس فرگوسن، اسطوره یونایتد و پرافتخارترین مربی تاریخ این رقابت ها در پاسخ به این سوال که کدام تیم بین آرسنال و یونایتد قهرمان لیگ برتر می شود؟ گفت: من علاقه ای ندارم.

اگر منچسترسیتی بتواند در این فصل قهرمان شود، پپ گواردیولا به رکورد 3 قهرمانی متوالی خود در انگلیس می رسد، اما از طرف دیگر فرگوسن همیشه با آرسنال چالش داشته است و به همین دلیل سرمربی سابق یونایتد هیچ کدام از این ها را ترجیح نمی دهد. این تیم ها پیروز شوند. نباش

فرگوسن پس از 26 سال سرانجام در سال 2013 از منچستریونایتد جدا شد و از دنیای مربیگری خداحافظی کرد. از آن زمان تاکنون چندین مربی جانشین او شده اند اما نتوانسته اند یونایتد را به قهرمانی لیگ برتر برسانند.

از آن زمان تاکنون 6 مربی جایگزین او شده اند. ابتدا دیوید مویس اسکاتلندی، هموطن فرگوسن که کمتر از یک سال در این تیم حضور داشت، سپس لوئیس فن خال و سپس ژوزه مورینیو هدایت این تیم را بر عهده گرفتند. سپس نوبت به اوله گونار سولسشر و رالف رانگنیک رسید و در تابستان اریک تن هاچ هدایت تیم را بر عهده گرفت.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا