خبر

هنوز پولی بابت استراماچونی به باشگاه نرسیده/ مخالفان سنگ‌اندازی می‌کنند/ وضعیت استقلال همچنان بحرانی است اما دست از تلاش برنمی‌داریم | جهان محتوا


در ساعات گذشته خبری در رسانه های ورزشی به خصوص استقلال منتشر شد که با رایزنی های مدیران این باشگاه و با کمک دولت و همچنین حضور اسپانسر مشکل درخواست استراماچونی برای پرداخت حل شده است، اما به نظر می رسد اتفاقی که مردم منتظر آن بودند هنوز رخ نداده است.

یکی از مدیران باشگاه استقلال در این خصوص گفت: هنوز پولی به حساب باشگاه واریز نشده است و شرایط مانند گذشته بحرانی است اما تلاش می کنیم شرایط را بهبود ببخشیم.

حاج کریمی یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: در یک ماه گذشته تلاش های زیادی برای رسیدن به این نقطه انجام شده است که در این مدت همه نوع رایزنی با مسئولان، دولت یا دولت انجام شده است. اقتصاددانان تا بتوانیم مشکلی را که باعث نگرانی و ناراحتی هواداران شده است حل کنیم، اما این موضوع هنوز در نهایت حل نشده است.

وی با ابراز امیدواری نسبت به رفع این مشکل در روزهای آینده گفت: تا 21 فروردین فرصت بیشتری نداریم و با توجه به مذاکراتی که با نهادی انجام شده که انشالله این مبلغ در اختیار باشگاه قرار خواهد گرفت. ” تا 10 روز آینده بدهی های استراماچونی حل می شود و این اتفاق هم می افتد اما هنوز اتفاقی نیفتاده است. من نمی‌خواهم به توده‌ها وعده‌های توخالی بدهم و انشالله این موضوع خیلی زود به پایان برسد.»

کریمی با اشاره به برخی مشکلات پیش آمده در این مدت، تاکید کرد: متاسفانه در شرایطی که تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا بتوانیم پول استراچونی را تامین کنیم، برخی سعی کردند با پرتاب سنگ و سنگ مانع از توافق باشگاه استقلال شوند. تبدیل آنها به باشگاه و اسپانسر.”

وی نخواست بیشتر به این موارد بپردازد و افزود: انتشار اخبار منفی از وضعیت باشگاه استقلال که باعث نگرانی سرمایه گذاران و مسائلی از این دست شده بود باعث شد در هفته های گذشته نتوانیم به اتفاق امروز دست پیدا کنیم. “

کریمی گفت: الحمدلله شرایط به سمتی می رود که حریفان استقلال دوست ندارند، البته امیدواریم این افراد بیش از این باعث ایجاد مزاحمت و اضطراب برای هواداران استقلال نشوند و زحمات انجام شده را انجام ندهند. تمام تلاش ما برای موفقیت استقلال و البته در وهله اول خوشحالی هواداران است.

مدیرعامل استقلال: پول استراماچونی هنوز به باشگاه نرسیده / حریفان سنگ می اندازند / وضعیت استقلال همچنان بحرانی است اما دست از تلاش بر نمی داریم

یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال تصریح کرد: اگرچه همه می دانند که ممکن است در بدترین زمان تاریخ روی صندلی های اداری این باشگاه بنشینیم، اما خوشحالیم که به مردم خدمت می کنیم و احساس مسئولیت ما را ایجاب می کند. ابروهایمان را خم نکنیم و سعی کنیم حداقل از یک سری مشکلات جلوگیری کنیم، بیایید این باشگاه را باز کنیم.» pdf.

لازم به ذکر است شب گذشته خبر رسید که با عقد قرارداد با اسپانسر جدیدی به نام «اول موربال» مشکل استقلال مالی مربوط به پرداخت بدهی های آندره آ استراماچونی برطرف می شود. از بعدازظهر دیروز مدیران باشگاه استقلال جلسات متعددی را با نمایندگان این شرکت و افرادی که در این زمینه پیشرفت کرده اند برگزار کردند. گفته می شود در روزهای آینده با وجود فرا رسیدن تعطیلات نوروزی این موضوع بدون وقفه ادامه خواهد داشت تا بدهی های باشگاه استقلال پرداخت شود.

لازم به ذکر است؛ حاج کریمی در واکنش به اعتصاب بازیکنان استقلال در تمرین امروز این تیم اخبار ورزشی وی گفت: یکی از مدیران باشگاه مسئولیت پیگیری این موضوع را بر عهده دارد و به زودی به اطلاع خواهد رسید.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا