خبر

همکاری جبهه مقاومت برای اخراج آمریکا از سوریه با قوت ادامه دارد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتوابه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل. فیصل مقداد وزیر امور خارجه سوریه به این کشور سفر کرد. وزیر امور خارجه سوریه در ابتدای این دیدار با قدردانی از مواضع مهم و تعیین کننده مقام معظم رهبری و جمهوری اسلامی ایران گفت: از مواضع قاطع مقام معظم رهبری بسیار سپاسگزاریم و این امر را ضروری می دانیم. برای اطاعت از دستورات او تصمیم قاطع جمهوری اسلامی ایران و همچنین سوریه ایستادگی در برابر متجاوزانی است که سال ها خاک این کشور را به ناحق اشغال کرده اند و در مقابل آنها خواهیم ایستاد و مواضع مقام معظم رهبری همواره این بوده است. . مسائل منطقه ای “حل و فصل” شده است.

وی تاکید کرد: ایران به عنوان مهمترین کشور در جبهه مقاومت تاکنون حمایت های اساسی و عملی داشته است و از جمهوری اسلامی ایران به عنوان رهبر جبهه مقاومت در برابر آمریکا و نقشه های خرابکارانه آن در منطقه تشکر می کنیم.

ولایتی در این دیدار گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره از محور مقاومت که سوریه را یکی از مهم‌ترین حلقه‌های طلایی این زنجیره می‌داند و مواضع مخالف این کشور را نیز رد می‌کند، حمایت کرده و می‌کند. امتیازات مشترک در منطقه در خصوص طرح ها حامی جنبش ضد فلسطینی است و شکی نیست که همکاری کشورهای عضو جبهه مقاومت برای بیرون راندن بقایای آمریکا از سوریه و سایر نقاط منطقه باید با قوت ادامه یابد. جمهوری اسلامی ایران هرگز ادامه نخواهد داد. در این زمینه شکست می خورد و رژیم صهیونیستی و عواملش کوچکتر از این هستند. آنها می توانند جبهه مقاومت قوی را تضعیف کنند.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران به عنوان پرچمدار جبهه مقاومت در منطقه همچنان مانند گذشته از شما حمایت می کند.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا