خبر

نگاهی به ترکیب ثابت استقلال در فصل جدید/ مرد پرتغالی با اسلحه فرهاد مجیدی! | جهان محتوا


شرایط استقلال برای فصل آینده تا حد زیادی با توجه به انتخاب ترکیب ثابت مشخص است و تنها باید هماهنگی های لازم بین این نفرات با توجه به خروج از تمرینات و تغییر مربی انجام شود. ، کاملا مشخص است که آنها از شرایط مساعد فصل گذشته فاصله گرفتند و باید با تمرینات مداوم به روزهای خوب برگردند. همان روزهایی که بالاخره 9 سال بعد قهرمانی لیگ برتر را برای آبی پوشان پایتخت به ارمغان آورد.

مانع ثابت

بعید به نظر می رسد حسین حسینی جای خود را در ترکیب اصلی استقلالی ها از دست بدهد و طبق روال فصل گذشته تا زمانی که مرتکب اشتباه بزرگی نشود، شماره یک باقی خواهد ماند. حسینی فصل گذشته واقعاً عملکرد خوبی داشت و با دعوتش به تیم ملی پاداش دریافت کرد تا حالا انگیزه زیادی برای درخشش در دور اول فصل آینده و به ثمر رساندن نام خود به عنوان مسافر جام جهانی داشته باشد. .

معمایی به نام مرادمند

اگر فرض را بر این مبنا قرار دهیم که استقلال با سیستم 3-4-3 وارد زمین شود، به احتمال بسیار زیاد رافائل سیلوا و عارف غلامی در خط دفاعی این تیم جایگاه ثابتی خواهند داشت. رافائل واقعا خوب بوده چرا که عارف غلامی فصل گذشته با حضور در تیم ملی در نیم فصل دوم خوش درخشید و با توجه به مدافع سوم بسیار هیجان زده است که در جام جهانی مسافری می کند، اگرچه نگاه اول نشان می دهد که راسبی. چسمه وارد میدان خواهد شد. به عنوان یک بازیکن معمولی اما اگر محمدحسین مرادمند در شرایط بدنی خوبی باشد و در صورت رسیدن به ابتدای فصل، انتخاب یکی از این دو بازیکن یکی از معماهای جدی کادر فنی استقلال خواهد بود. نباید فراموش کرد که شاید چون سیاوس یزدانی مجوز بازگشت به استقلال را بگیرد، حرکت خط دفاعی این تیم بسیار سنگین و بیش از پیش شود.

نگاهی به ترکیب ثابت استقلال در فصل جدید/ فرهاد مجیدی پرتغالی!

مردان تأثیرگذار و تعیین کننده

قطعا یکی از مهمترین خطوط استقلال در فصل آینده خط هافبک این تیم است و هافبک های آبی پوش نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری خواهند داشت. اگر این ناحیه نسبت به رقبا حساس باشد و در صورت رها شدن، احتمال از دست دادن قهرمانی زیاد باشد، احتمال تکرار مسابقات زیاد است. صالح حردانی گزینه اول استقلال در سمت راست و مهدی مهدی پور در سمت او هستند. هر دو بازیکن نامبرده ملی پوش هستند و به همین راحتی می خواهند شانس حضور در جام جهانی را از دست بدهند. در سمت چپ اگرچه جعفر سلمانی شانس بیشتری برای بازی دارد اما حالا حضور رقیب جدی به نام ابوالفضل جلالی را در کنار خود احساس می کند. بازیکنی که با دعوتش به تیم ملی انگیزه زیادی پیدا کرده و تنها جای باقی مانده در خط هافبک باید بین عزیزبک امانوف و آرش رضوند تقسیم شود (البته در صورت ماندن در استقلال). قطعاتی که قدرت جنگی خود را دارند، وظیفه تخریب حملات حریف و جلوگیری از تشکیل ماموریت های تاکتیکی در میدان استقلال را بر عهده دارند.

نگاهی به ترکیب ثابت استقلال در فصل جدید/ فرهاد مجیدی پرتغالی!

داستان عاشقانه

نکته مهم دیگر در خصوص خط هافبک استقلال یافتن جانشینی برای امیرحسین حسین زاده بهترین بازیکن فصل قبل آبی هاست که حالا می خواهد در اروپا به بازی خود ادامه دهد و این بازیکن پرتغالی چاره ای جز یافتن جانشین برای او ندارد. به او. برای او. اگرچه سبک بازی حسین زاده با محبی متفاوت است، اما از همه زوایا می توان شنید که ساپینتو می خواهد بیشتر وظایف حسین زاده در فصل گذشته را بر دوش محمد محبی بگذارد.

نگاهی به ترکیب ثابت استقلال در فصل جدید/ فرهاد مجیدی پرتغالی!

مردان در خط آتش

استقلال فصل گذشته قهرمان لیگ برتر انگلیس بود، اما مشخص بود که باید گلزنان را تمام کند و دقیقاً به همین دلیل، دستگاه جدید برنامه های تاکتیکی خاصی را در نظر گرفت. البته سجاد شهبازاده قبل از استقلال ساپینتو جذب شده بود اما بعداً مدیران باشگاه مدعی شدند این بازیکن با چراغ سبز سرمربی جدید به جمع آبی پوشان اضافه شده و ساپینتو فیلم مسابقات سجاد را دیده است! رضایی و یاماگا بال راست و چپ او خواهند بود و البته می توانند چندین بار در طول مسابقه جای خود را عوض کنند تا تمرکز مدافعان به هم بخورد.

نگاهی به ترکیب ثابت استقلال در فصل جدید/ فرهاد مجیدی پرتغالی!

آخرین سورپرایز

ما باید یک بازیکن جدید به همه افرادی که اضافه کرده ایم اضافه کنیم. سرمربی استقلال همچنان جای خالی برای جذب بازیکن خارجی دارد و به نظر می رسد می خواهد این جای خالی را با عنصر تهاجمی پر کند تا شاید در روزهای آینده شاهد حضور یک هافبک، یک بازیساز یا یک مهاجم مکمل در بین بازیکنان باشیم. تیم استقلال وی در این زمینه از مدیران باشگاه مجوز گرفته و به زودی بازیکن جدید مورد نظر خود را معرفی خواهد کرد.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا