خبر

نسبت به بازی کردن یک بازیکن استقلال هشدار می دهم/ این بدترین بحران فصل برای فرهاد است/ ماجرای وریا باید هرچه سریع تر مدیریت شود

خبرورزشی –

هادی شکوری بازیکن اسبق تیم استقلال در گفتگو با خبر ورزشی، درباره شرایط به وجود آمده برای فرهاد مجیدی در دیدار مقابل فجرسپاسی که چند مدافع اصلی اش را در اختیار ندارد اظهاراتی را مطرح کرد.

شنیدید مجیدی برای بازی با فجر ۵ نفر از مدافعان اصلی اش را به دلایل مصدومیت، سرماخوردگی، سربازی و انضباطی در اختیار ندارد؟

این موضوع یکی از آن اتفاقات نادر در فوتبال است که واقعاً باید اسمش را ا”تفاق” گذاشت. این شاید بدترین حالت ممکن برای مجیدی و تیمش باشد که متاسفانه در روزهای حساسی گریبان او را گرفته است. امیدوارم کادر فنی بهترین تصمیم را برای عبور از این بحران به وجود آمده اتخاذ کند.

به نظر شما چه کسانی می توانند در این پست برای استقلال به میدان بروند؟

روزبه چشمی قبلاً در پست دفاع میانی بازی کرده و توانایی هایش به همه ثابت شده ولی عارف غلامی که نزدیک ۹ ماه است در ترکیب نبوده نباید بازی کند چون ممکن است دوباره مصدوم شود. من به جای فرهاد مجیدی باشم از بازیکن غیر تخصصی در این پست استفاده نمی کنم بلکه حتی اگر شده می‌روم و از تیم امید استقلال مدافع میانی تخصصی می آورم. چون پست مهمی است.

موضوعی که در تمرین بین مجیدی و وریا غفوری اتفاق افتاد را چطور تحلیل می کنید؟

به نظرم باید هر چه سریعتر این بحث مدیریت شود. به هر حال وریا کاپیتان و بزرگتر تیم بوده و سال هاست که برای استقلال زحمت می‌کشد. در شرایط حساس فعلی نباید به این مسائل دامن بزنیم و مطمئنم با درایت مدیریت و کادر فنی این موضوع هر چه زودتر حل  و فصل می‌شود.

تیم فجرسپاسی را چطور می‌بینید؟

تیم فجر از همیشه یک تیم دونده، فیزیکی و جنگنده بوده که بازی با این تیم برای حریف مقابلش سخت است، اما این تیم توان تاکتیکی و تهاجمی زیادی ندارد. تنها موضوع این است که استقلال از نبود مدافعانش ضربه نخورد. وگرنه در سایر پست ها این تیم کاملاً بر حریفش غالب است.

فکر می کنید فرهاد مجیدی بتواند شرایط بد روحی به وجود آمده در تیمش را برطرف کند؟

قطعاً این کار را می‌کند. کسی که توانسته استقلال را در این لیگ با این فشار و رقبای سرسخت ۱۸ هفته بدون باخت در صدر جدول نگه دارد، حتما می‌تواند یک تصمیم خوب هم برای این وضعیت بگیرد. مربی بزرگ باید هنرش را در چنین روزهایی نشان بدهد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا