خبر

نبرد جذاب سرخابی‌ها/ پلی به سوی موفقیت | جهان محتواعصر چهارشنبه از ساعت 22:30 در استمفوردبریج لندن، دیداری سرنوشت ساز در گروه E لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود. چلسی که هنوز موفق به قهرمانی در لیگ قهرمانان نشده است به مصاف میلان سرگروه خواهد رفت.

چلسی اولین برد با پاتر

لندنی ها نیز با گراهام پاتر کار سختی دارند. آنها در اولین دیدار با سرمربی جدید مقابل سالزبورگ متوقف شدند و سپس در دقایق پایانی کریستال پالاس را شکست دادند. چلسی اکنون در اولین چالش بزرگ خود با پاتر در تعقیب اولین پیروزی خود در لیگ قهرمانان قرار دارد. چلسی روزهای متفاوتی را پشت سر می گذارد و پاتر که تجربه مربیگری در لیگ قهرمانان اروپا را ندارد، برای اثبات خود باید نتایج بهتری بگیرد. به هر حال در همان ابتدای حضور این مربی نمی توان در مورد آینده او و شرایط تیم قضاوت درستی کرد. بازگشت مقابل عقاب ها هواداران را به بازگشت به لیگ برتر و لیگ قهرمانان امیدوار کرد. چلسی در لیگ قهرمانان فقط یک امتیاز دارد و در قعر جدول قرار دارد!

میلان. بازگشت به اصل

شرایط لیگ ایتالیا برای میلان بد نیست اما با شکست مقابل ناپولی 3 امتیاز با برتری فاصله دارند. روسونری، قهرمان فصل گذشته ایتالیا، در این فصل در خارج از خانه شکست نخورده است و این آمار می تواند نویدبخش شب خوبی برای شاگردان استفانو پیولی در پایتخت انگلیس باشد. در حال حاضر میلان سرگروه آنهاست و این فصل نسبت به فصل گذشته در گروه بهتری قرار دارد. فصل گذشته میلان در مرحله گروهی مجموعا 4 امتیاز داشت و حتی برای صعود به لیگ اروپا هم سوم نشد. اما کم کم از پیولی و تیمش انتظار بیشتری دارند و حالا دوباره میلان یکی از نیروهای فوتبال ایتالیاست.

بازی آخر
در 26 اکتبر 1999، در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا 1999-2000، چلسی در سن سیرو با میلان به تساوی 1-1 رسید. بیرهوف برای میلان و وایس برای چلسی در آن مسابقه گلزنی کردند.

آمار بازی
5) در 5 دیدار رسمی بین چلسی و میلان، هر تیم 1 بازی را به نفع خود به پایان رساند و 3 بازی مساوی شد. دو بازی در لیگ قهرمانان اروپا برگزار شده است که هر دو مساوی بوده اند.
3) در سه تقابل اخیر چلسی و میلان دو تیم به تساوی رسیدند. آخرین برد چلسی در جام فریزر در سال 1966 بود که البته بازی های دوستانه ای نیز بین آنها برگزار شد و آخرین آن چلسی در سال 2016 برنده شد.
2) چلسی در دو بازی اخیر خانگی خود در لیگ قهرمانان اروپا پیروز نشده است. گراهام پاتر این تیم را در اولین بازی مقابل سالزبورگ در لیگ قهرمانان اروپا محروم کرد.
1) میلان در این فصل تنها یک شکست دارد که آن هم برابر ناپولی و در سن سیرو بود. روسونری هنوز شکست ناپذیری دور از وطن خود است.
1) این اولین حضور گراهام پاتر روی نیمکت چلسی در یک بازی خانگی است. او همچنین برای اولین بار در بازی لیگ قهرمانان اروپا در استمفوردبریج روی نیمکت چلسی خواهد نشست.
27) در 27 بازی قبلی مقابل تیم های انگلیسی، چلسی تنها 9 بازی برد، 8 بازی مساوی و 10 بازی شکست خورد. آخرین خاطرات آنها مربوط به رویارویی با یک تیم ایتالیایی و شکست 4-0 یوونتوس در فصل گذشته بود.
43) میلان در 43 بازی اخیر 12 بازی مقابل تیم های انگلیسی پیروز شده، 13 بازی مساوی کرده و 18 بازی را باخته است. میلان فصل گذشته مقابل لیورپول قرار گرفت و در هر دو بازی شکست خورد.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا